KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Duran: “Emniyet Teşkilatı Şehitler Ocağıdır!”

Duran: “Emniyet Teşkilatı Şehitler Ocağıdır!”

MHP Adana İl Başkanı Sertan Duran, Adana İl Emniyet Müdürü Osman Ak’ı ziyaret etti. Duran “Devletimizin en önemli yapı taşlarından biri olan Emniyet Teşkilatı, kuruluşundan bugüne vatan için toprağa düşen sayısız yiğitleriyle şehitler ocağıdır.” dedi.

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Sertan Duran, “Emniyet Teşkilatı, kuruluşundan bugüne vatan için toprağa düşen sayısız yiğitleriyle şehitler ocağıdır” dedi.

OSMAN AK’A NEZAKET ZİYARETİ
MHP Adana İl Başkanı Sertan Duran, Adana İl Emniyet Müdürü Osman Ak’a nezaket ziyaretinde bulundu. Duran’a ziyaretinde MHP Adana İl Sekreteri Fatih Kürşat Mert, MHP Adana İl Disiplin Kurulu Başkanı Mehmet Gümüştekin de eşlik etti. İl Emniyet Müdürü Osman Ak’ın makamında gerçekleştirilen ziyarette, başta asayiş olmak üzere Adana’ya dair öne çıkan sorunlar üzerinde sohbet ve fikir teatisi yapıldı.

EN ÖNEMLİ YAPI TAŞLARINDAN BİRİDİR
MHP Adana İl Başkanı Sertan Duran, “Emniyet Teşkilatı devletimizin en önemli yapı taşlarından biridir. Milletimizin Türk Silahlı Kuvvetleri’yle birlikte göz bebeği olarak kabul ettiği, başta terörle mücadele olmak üzere her alanda halkımızın huzur ve güvenliğini temin için fedakârlıktan çekinmeyen güzide bir kurumdur. Emniyet Teşkilatı, kuruluşundan bugüne vatan için toprağa düşen sayısız yiğitleriyle şehitler ocağıdır. Sayın Osman Ak Müdürümüzün şahsında bu kutsal çatı altında görev yapan tüm değerli amir ve personele üstün başarılar diliyorum.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Akşener’den yüz yüze sınav tepkisi

Adana İl Emniyet Müdürü Osman Ak, ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirterek MHP Adana İl Başkanı Sertan Duran’a teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın