KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Duran: “Hizmet anlayışımızda Siyasi ayrımcılık yok”

Duran: “Hizmet anlayışımızda Siyasi ayrımcılık yok”

Barbaros Mahallesinde düzenlenen toplantıda önemli mesajlar veren MHP Adana İl Başkanı Sertan Duran, başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere bağlı belediyelerin özveriyle çalıştıklarını belirtirken “Bu millet siyasi ayrımcılıktan çok çekti, hâlen çekmektedir. MHP’nin hizmet anlayışında ise ayrımcılık yoktur, olmayacaktır.” Dedi.

Duran “Adana’da başta Büyükşehir Belediyesi ve sekiz de ilçe belediyemiz ile ciddi çalışmalar, projeler yürütülmektedir. Özellikle Sayın Hüseyin Sözlü Başkanımızın Büyükşehir Belediyesi olarak tüm Adana’ya yaydığı hizmetler takdir edilmektedir.” diye konuştu.

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Sertan Duran, “MHP’nin hizmet anlayışında ayrımcılık yoktur, olmayacaktır.” dedi.

BARBAROS MAHALLESİNDE

MHP Adana İl Başkanı Sertan Duran, Adana’da değişik noktalarda vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. MHP Seyhan İlçe Başkanı Baha Murat Bener, MHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adaylarından Şehmus Uçar’ın da hazır bulunduğu, Adana Kasaplar Tavuk Balık Eti Şarkütericiler Esnaf Odası Başkanı M. Saruhan Yağmur’un Barbaros Mahallesinde düzenlediği toplantı yoğun ilgi gördü. Toplantıda mahalle sakinleriyle sohbet edilip sorunları dinlendi.

“SÜREKLİ HAREKET HALİNDEYİZ”

MHP Adana İl Başkanı Sertan Duran, vatandaşlarla iç içe olmayı her zaman önemsediklerini belirterek “Adana’da sürekli hareket halindeyiz. Duran değil koşan bir hareketin mensuplarıyız. Bugün de burada arkadaşlarımızın vesile olmasıyla aranızdayız. Değerli hemşehrilerimizi samimiyetle dinlerken, sorunları varsa imkânlar nispetinde çözüm üretmenin de gayretini veriyoruz.” dedi.

“BELEDİYELERİMİZ ÖZVERİYLE ÇALIŞIYOR”

Duran, “Adana’da başta Büyükşehir Belediyesi ve sekiz de ilçe belediyemiz ile ciddi çalışmalar, projeler yürütülmektedir. Her biri kendi sorumluluk alanında özverili bir hizmet anlayışını ortaya koymaktadırlar. Özellikle Sayın Hüseyin Sözlü Başkanımızın Büyükşehir Belediyesi olarak tüm Adana’ya yaydığı hizmetler takdir edilmektedir. Bunu yaparken o ilçenin belediyesinin siyasi kimliğine ise bakılmamaktadır. Burası çok önemlidir. Çünkü; bu millet siyasi ayrımcılıktan çok çekti, hâlen çekmektedir. MHP’nin hizmet anlayışında ise ayrımcılık yoktur, olmayacaktır.” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  DEVA Kurucular Kurulu Üyesi Yıldırım kesin ihraç istemiyle disipline sevk edildi

BENER VE UÇAR’DAN SEYHAN’A MESAJ…

MHP Seyhan İlçe Başkanı Baha Murat Bener, Seyhan’da iddialı olduklarını belirtirken, MHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adaylarından Şehmus Uçar da, Türkiye’nin en büyük ilçesi Seyhan’da öne çıkan sorunlara değinip, bu sorunların çözümüne yönelik düşüncelerini paylaştı. Sertan Duran, Baha Murat Bener ve Şehmus Uçar, katkılarından ötürü M. Saruhan Yağmur’a teşekkür ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın