DOLAR 16,3927 0.14%
EURO 17,6057 0.7%
ALTIN 970,88-0,38
BITCOIN 478962-1,32%
Adana
28°

AÇIK

17:04

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

43 okunma

Emevi Camisinde Namaz Kılmak

ABONE OL
24 Eylül 2014 07:29
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mafya tetikçileri, fedaileri özel seçilir. O alemi bilenlerden birine fedailerin nasıl böyle köpek gibi sadık olabildiğini sorduğumda bana şöyle izah ettiler;

“Fedailik yapanların genelde üç tür kötü alışkanlığı vardır. Kumar, uyuşturucu ve kadın…

Fedainin merhamet duygusu yoktur. Kraldan çok kralcıdırlar. Beyazı çeker, baba çekilince ya kumara, ya kadına gider.”

Bu açıklamadan anlaşılacağı gibi;

Fedailerin mutlaka bir bağımlılığı olmalıdır ki, o bağımlılık “TASMA” olarak kullanılabilsin ve kapıya sağlam bağlanabilsin.

Küresel Efendilerden icazet alanlar da küresel mafyanın fedaileridir.  Ve mutlaka bir kötü alışkanlığı vardır. Para ve güç…

CFR icazetli uzun adam hevesliydi. Islığı duyunca avcı adına ava çıktı. Kolay lokma sandı avını. Öyle ya, Fas’tan Irak’a küresel efendi koltuklar devirmiş, ülkeleri lime lime etmişti. Esat’ın da bir yumrukluk  işi vardı(!).. Fırsattan istifade edip kendisini Şam fatihi ilan edebilirdi… Emevi camisini gözüne kestirdi. Diplomasi falan bilmediği için Rusya’nın, yani başka bir avcının güç alanına girdiğini düşünemedi bile.

 

Sonuç mu?

Uzun adam Şam Emevi Camisinde namaz kılamadı, Şam’a giremedi ama;

Esat 2 milyon Suriye vatandaşı ile, El Muhabarat ajanları ile Hatay’dan İstanbul’a, İzmir’e, Ankara’ya kadar GİRDİ.  Daha açığı, Türkiye’ye girmekle kalmadı, uzun adam ve ekibine de girdi.

Esat 2 Milyon Suriye vatandaşını Türkiye’ye baktırıp besletiyor mu? Baktırıp besletiyor.

2 Milyon Suriye vatandaşı içinde kaç tane El Muhaberat ajanı olduğunu biliyor musun?

Bil-mi-yor-sun!..

O zaman kimin kime girdiği çok açık değil mi?

Ava giderken avlanan sefil siyaset, Türkiye’yi bir bataklığa sürüklemekle kalmadı, Türkiye-Suriye sınırına İsrail’in adına bir Kürt koridoru da açıyor.

 

Nükleer silah iddiası

 

Alman basını2010 yılından beri Erdoğan’ın gizli nükleer silah programı yürüttüğünü iddia ediyor.

Bu iddia ne kadar tanıdık geliyor değil mi? Saddam; “nükleer silah üretiyor, teröre destek veriyor, diktatör, kendi vatandaşına zulmediyor” diyerek Irak’a vurmanın alt yapısını oluşturmuşlardı. Sonra kimyasal silah iddiasının yalan olduğunu itiraf ettiler. Tabii ki Irak paramparça olduktan sonra…

IŞİD ile karadan savaşa zorlanan Türkiye, Almanya üzerinden tehdit ediliyor. Ya istediğimizi yaparsın, ya da biz seni Saddam’a benzetiriz diyorlar.

Erdoğan ve ekibi gırtlağına kadar teröre battı. Hem de efendilerinin telkini, kötü alışkanlıklarının mecburiyeti nedeniyle… Erdoğan diktatör mü? Diktatör. Yolsuzluk bataklığında debeleniyorlar mı? Debeleniyorlar. Geriye ne kaldı? Nükleer silah üretiliyor iddiası. O da Almanya üzerinden geldi.

 

2006 Yılından beri “AKP Türkiye için bir güvenlik sorunudur” diye yazıyoruz. Ne yazık ki bu çıplak gerçeği görmek istemeyene gösteremedik. Duymak istemeyene duyuramadık.

 

zahide@zahideucar.com

www.zahideucar.com


    Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


    HIZLI YORUM YAP

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.