Emine Altıntaş, Adana Emlakçılar Esnaf Odası Kozan Bölge Temsilciliğine Seçildi

Emine Altıntaş, Adana Emlakçılar Esnaf Odası Kozan Bölge Temsilciliğine Seçildi

Adana Emlakçılar Esnaf Odası Başkanı Ülkü Uçar ve Oda yönetimi tarafından Altıntaş Gayrimenkul Danışmanlık sahibi Emine Altıntaş Emlakçılar Odası Kozan Bölge Temsilciliğine seçildi.

İlçemiz Kozan’da Eğitim Danışmanlığı ve Gayrimenkul Danışmanlığı konularında kurulduğu günden bu yana büyük bir boşluğu dolduran eğitimci Emine Altıntaş ve firması Adana Emlakçılar Odası Kozan Bölge Temsilciliğine seçildi.Emine Altıntaş – Ülkü Uçar

KozanBilgi.Net’e bir açıklama yapan kurum sahibi Emine Altıntaş “Adana Emlakçılar Odası Başkanı Sayın Ülkü Uçar Hanımefendiye ve Yönetim Kurulunun değerli üyelerine çok teşekkür ediyorum. Böyle bir görevi bizlere layık görmeleri bizim için büyük bir onur. Altıntaş Gayrimenkul Danışmalığı olarak görevimiz emlak odası adına Kozan Bölgesine hakim, emlakçıların kullanması gereken matbu belgeleri teslim etmek, emlakçı ve tapu arasında ki sorunları çözümlemek, oda başkanlığını ile birebir çalışarak eksiklikleri ve hataları tespit ederek çözüm odaklı çalışmalar yapmak. Bu görevimizin bilincinde olarak ilçemizde Adana Emlakçılar Esnaf Odası Başkanlığını bölge temsilcisi olarak en iyi şekilde temsil edeceğiz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  ADANA KOZAN'DA SAĞANAK, SU BASKINLARINA NEDEN OLDU
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın