Eski Sümerbank Müdürü Cahit Yılmaz’dan Eğitime Destek

Eski Sümerbank Müdürü Cahit Yılmaz’dan Eğitime Destek

İlçemiz Kozan’a bağlı Gaziköy Kasabasının yetiştirdiği değerli, eski Sümerbank Müdürlerinden Makine Mühendisi Cahit Yılmaz doğup büyüdüğü köyünü unutmadı.

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’yı ziyaret eden Cahit Yılmaz “Camilerimize, dini kuruluşlarımıza insanlarımız elinden geldiğince yardımlarını esirgemiyorlar, destek oluyorlar. Ama maalesef eğitime destek olunmuyor. Ben de bu yüzden karınca kararınca doğup büyüdüğüm, ekmeğini yediğim kasabama ve onun bir zamanlar çok büyük insanlar yetiştirdiği Gaziköy Lisesine sahip çıkmak amacıyla iç cephede kullanmaları için boya alıp getirdim ve size teslim ediyorum. Umarım okulumuz tekrar canlanır ve değerli öğrencilerimize iyi bir eğitim verirler. Bu vesile ile okulumuzun değerli okul müdürü Sayın Mustafa Yıldız’a ve saygıdeğer öğretmenlerimize başarılar diliyorum.” dedi.

DSCF2588

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’da Cahit Yılmaz’a teşekkür ederek “Emanetinizi okul müdürümüze teslim etmek üzere alıyorum. Bu güzel düşüncenizin ve değerli katkınızın Gaziköy dışında yaşayan ve bu liseden mezun olmuş diğer Gaziköylülere de örnek olmasını diliyorum” dedi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Milli Eğitim Bakanlığı’ndan yüz yüze eğitim açıklaması
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın