ESOB Başkanı Niyazi Göğer ve Beraberindeki Heyet Kaymakam Gürçam’ı Ziyaret Etti

ESOB Başkanı Niyazi Göğer ve Beraberindeki Heyet Kaymakam Gürçam’ı Ziyaret Etti

Adana Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanı Niyazi GÖĞER beraberindeki heyetle, Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette, esnaf ve sanatkârların genel durumu, pandemi sürecinde yaşanan ekonomik gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Adana ESOB Başkanı Niyazi Göğer, “Önceliğimiz esnaf ve sanatkârımızın kalkınmasına öncülük etmek olacak. Çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütüyoruz. Esnaf ve sanatkârlarımızın gelişip, kalkınmasına aracılık edecek önemli projelerimiz var. Bunları da kamu kurum ve kuruluşları ile uyum ve işbirliği içerisinde hayata geçirmek istiyoruz” diye konuştu.

Adana ESOB Başkanı Niyazi Göğer’in nazik ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam, esnaf ve sanatkârın ekonomiye katkısının yanı sıra bütünleştirici, birleştirici yapısıyla da kültürümüzde önemli bir yere sahip olduğunu kaydetti. Devlet olarak her zaman esnaf ve sanatkârın yanında olduklarını belirten Kaymakam Gürçam, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da esnafın faydasına olacak her projeye destek vermeye hazır olduklarını sözlerine ekledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Suriye’den acı haber: 2 askerimiz şehit, 2 yaralı
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN