KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Evlat Edinmek Için 90 Kilo Zayıfladı

Evlat Edinmek Için 90 Kilo Zayıfladı

evlat-edinmek-icin-90-kilo-zayifladi_o

Evlat edinmek için 90 kilo zayıfladı ABD’de obez olduğu için evlat edinmesine izin verilmeyen 250 kiloluk Gary Stocklaufer, Max isimli bebeği alabilmek için ameliyat olup 90 kilo verdi.

GEÇTİĞİMİZ temmuz ayında 250 kilo ağırlığında olan Gary (35), yanında yaşayan kuzeninin çocuğunu, annesinin rızasını aldıktan sonra evlat edinmek isteyince obez olduğu için yargıç engeline takıldı. Max’ı evlat edinmek için tüm girişimleri boşa çıkan Gary, gastrik baypas ameliyatı ve diyet sayesinde 90 kilo verdikten sonra bir kez daha şansını denemek için başvuru yaptı.

Evlat edinme izni alınamadığından çocuk geçici olarak başka bir aileye verilirken Stocklaufer ailesi şimdi Max’ı geri almak için ikinci kez yaptıkları başvuruya ’Evet’ yanıtının gelmesini bekliyor. Evlat edinme uzmanları, son yıllarda obez oldukları gerekçesiyle giderek daha fazla aile adayının reddedildiğini, ilk kez bir çiftin bu iş için cerrahi müdahaleye başvurduğunu söylüyor. Stocklaufer ve eşinin 8 yaşında bir evlatlık çocukları var.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın