Fekede yılın düğünü

Fekede yılın düğünü

Ak Parti Feke İlçe Başkanı ibrahim Gün’ün oğlunun düğünü görülmemiş bir kalabalık eşliğinde gerçekleşti.

Adeta Ankara, Adana ve bölge halkı Feke’nin Gedikli Mahallesine taşındı. Evvelki dönem sosyal güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Ak Parti Adana milletvekilleri, Ahmet Zembilci, Tamer Dağlı, il başkanı Fikret Yeni, aday adayları, Dr. Halis Bayrak, Hilmi Baysal, Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel, İmamoğlu, Kozan, Saimbeyli, Tufanbeyli ve Çukurova ilçe başkanları, il başkan yrd. Mehmet Kurtaran, Mhp Feke ilçe başkanı Fikret çilingir katılırken Kuzey Adana’nın tamamı Gedikli’deydi.

Feke belediye başkan aday adaylarından, Cömert Özen, Ahmet Arık, Sabri Özata katılanlar arasındaydı. Nikahı Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel kıyarken, şahitliklerini de jülide Sarıeroğlu, Tamer Dağlı, Ahmet Zenbilci ve Halis Bayrak yaptı.

Nur ile Seyfullah ‘ın düğünleri 11 Ağustos Cumartesi günü Süphandere Mahallesinde yapılan kına merasiminin ardından, Pazar günü de mahşeri bir kalabalık ta sona erdi.

Evvelki dönem Saimbeyli Belediye Başkanı Mustafa Uyanık ve yine Saimbeyli Belediye B. Aday Adayı Emrah Kan’da katılanlar arasında idi.

Düğün sahipleri İbrahim Gün ve eşi Hacer Gün gelen misafirlerle tek tek ilgilendiler

Yeni çiftlere mutluluklar diliyoruz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Soykırım yapsak tek Ermeni kalır mıydı?
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın