Fikret Yeni Geleneği Bozmadı

Fikret Yeni Geleneği Bozmadı

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, her yıl olduğu gibi bu yıl da kurbanını Türk Kızılayı’na bağışladı.

Kurban Bayramı’na kısa bir süre kala, Kızılay’ın yürüttüğü “Vekaletle Kurban Kesim Kampanyası”na toplumun her kesiminden bağışlar sürüyor. Her yıl kurban vekaletini Kızılay’a veren AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, bu yıl da geleneği bozmadı. Yeni, kurban vekaletini, kendisini ziyaret eden Türk Kızılayı Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı’ya verdi.

“Kızılay milletimizin iyilik eli”

Fikret Yeni, Türk milletinin iyilik organizasyonu Kızılay’ı her zaman desteklediklerini belirterek, “Kızılay, kurban ibadetimizin, yardımlarımızın güvenilir şekilde yerine ulaşacağı bir kuruluş. Her yıl olduğu gibi bu yıl da kurban ibadetimi Türk Kızılayı aracılığı ile gerçekleştireceğim. Tüm Adanalılara tavsiye ediyorum. Veren el ile alan el arasında köprü olan Kızılay, bu bağışları ayrımsız ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor” dedi.

“Bağışçılarımız yüreklerde kandil yakıyor”

Türk Kızılayı Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı da, kampanyaya bağışların arife gününe kadar süreceğini ifade ederek, “Devletin yukarıdan aşağıya her kademesine, iş dünyasına ve düzenli bağışçılarımıza minnettarız. Fikret Bey de her yıl vekaletini Kızılay’a vererek ibadetini gerçekleştiren bağışçılarımızdan. Kendisine bağışından dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bağışlar hafta sonu da yapılabilecek

Kurban bağışlarını hafta sonu da kabul edecek olan Türk Kızılayı Adana Şubesi’ne, TR 36 0001 0017 8300 0018 6854 06 IBAN numaralı hesap üzerinden ya da telefonla 168 Çağrı Merkezi’ne ulaşarak bağış yapılabiliyor. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenler için Türk Kızılayı Adana Şubesi’nin telefon numarası: 0322 457 19 23. Kızılay’ın kurban vekalet bedeli ise, yurt içi 740 TL, yurt dışı 475 TL.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  MEB'in karnesi zayıf. Sınıf tekrarı şart!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın