Ford Trucks bayi atağına Adana’da devam ediyor

Ford Trucks bayi atağına Adana’da devam ediyor

Yurtiçi ve yurtdışında bayi atağına devam eden Ford Trucks, Adana’da tüm hizmetleri tek çatı altında verecek olan Gizerler bayinin açılışını yaptı. Ford Trucks’ın Türkiye çapındaki 27. tesisinin açılışına katılan Ali Y. Koç, “Yeni Ford Trucks çekicilerimiz, yol ve inşaat serilerimizle Türkiye ve uluslararası pazarlardaki iddiamızı artıracağız. Yurtdışı yapılanmamızı da Euro 6 uyumlu yeni Ecotorq motorumuz ile Avrupa’ya taşıyacağız. Her yükte sizinleyiz” dedi.

Ford Trucks Adana Gizerler Bayi; müşterilerine satış, servis, yedek parça ve ikinci el hizmetlerini aynı çatı altında verecek 4S tesisinin açılışını, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Y. Koç’un katılımıyla yaptı.

Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Y. Koç

Çevre dostu yeşil bina olarak tasarlanan ilk Ford Trucks tesisi olan ve “Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik” Gold Sertifikası almaya aday olan Gizerler Ford Trucks Plaza’nın açılış töreninde bir konuşma yapan Ali Y. Koç, şunları söyledi: “Koç Topluluğu olarak her işimizde yönümüzü geleceğe, Ar-Ge’ye ve inovasyona çeviriyoruz. Hız kesmeyen teknoloji yatırımlarımızla, daha üstün nitelikli ürünler ve hizmetler geliştirmeye gayret ediyoruz. 1982 yılında başladığımız kamyon üretimine bu vizyonumuz sayesinde bugün, sadece araçlarımızı değil teknolojimizi de ihraç ederek devam ediyoruz. 2010 yılında Ford Motor Company’le imzalanan anlaşma ile şirketimiz, kendi geliştirdiği ve ürettiği Ford Trucks çekici ve kamyonları için, 3 kıtada toplam 60 ülkede satış yapma, organizasyon kurma ve distribütör atama haklarına sahiptir. Şirketimiz, Ford kamyon ve çekicilerinin, ilgili dizel motorları için global mühendislik çalışmalarının sorumluluğunu da üstlenmiş durumdadır.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Suudi Arabistan’dan şoke eden ‘Hac’ kararı

Hedefimiz, yüksek müşteri memnuniyeti

Ali Y. Koç konuşmasında, yüzde yüz yerli mühendislik ve işçilik gücüyle üretilen çekici ve kamyonlar için seri üretimine başladıkları Yeni Nesil Ecotorq motorla ilgili bilgi de verdi: “Yeni Ford Trucks Serisi araçlarımız ve Ecotorq motorumuz, dünyanın en zorlu şartlarında 3 kıtada 8 farklı ülkede test edildi ve müşterilerimiz için hazır hale getirildi. Güçlü, verimli ve teknolojik ürünlerimizi 4S konseptli modern plazalarımızda, yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen hizmetlerimiz ile sunuyoruz. Çin’den Avrupa’ya, Ortadoğu’dan Güney Amerika’ya tüm dünyaya ihraç ederek, Türkiye ekonomisine önemli katkıda bulunuyoruz. Ürünlerimiz yurtiçinde büyük rağbet görürken, yurtdışında da “Türk Malı” damgasıyla bizleri ve ülkemizi gururlandırıyor.”

YZR_6193

Her yükte birlikte…

2016’nın Ford Trucks için yeniliklerle ve heyecanlarla dolu bir yıl olarak başladığını da söyleyen Ali Y. Koç, sözlerini şöyle sürdürdü: “Yeni marka vaadimizi sizlerle buluşturduk. ‘Her yükte birlikte’ sloganı ile tüm müşterilerimize ve paydaşlarımıza ‘her yükünüzü, her derdinizi birlikte yükleniyoruz, birlikte taşıyoruz’ dedik. Bu vaadi karşılayabilen ve göğüsleyebilen bir marka olmaktan mutluluk duyuyoruz. Ford Trucks olarak 2008 yılından bu yana pazar payımızı %15’ten %26,8’e çıkardık. Yurtdışı yapılanmamızı da Euro 6 uyumlu yeni Ecotorq motorumuz ile Avrupa’ya taşıyacağız. Yeni Ford Trucks çekicilerimiz, yol ve inşaat serilerimizle Türkiye ve uluslararası pazarlardaki iddiamızı artıracağız. Ford Trucks’ın geleceğine yatırım yapmaya devam ediyoruz.”

YZR_6269

Yakıt ekonomisinde %8.5 iyileşme sunan E6 Ecotorq motorlu Yeni Ford Trucks serisi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  MEB'in karnesi zayıf. Sınıf tekrarı şart!

Euro 6 uyumlu Yeni nesil Ecotorq motor ile donatılan ve Çekici, yol ve inşaat segmentlerinde ürün portföyüne sahip yeni Ford Trucks Serisi 480 PS’e kadar çıkabilen gücü ve 2500 Nm’ye ulaşabilen tork değeri ile yüksek sürüş performansı sunarken, yüksek verimliliği ile de dikkat çekiyor. Yakıt ekonomisinde bir önceki modele göre %8,5 iyileşme sağlayan yeni Ford Trucks modelleri Şerit Takip, Aktif Acil Durum Frenleme, Geliştirilmiş Ek Fren Sistemleri gibi yeni teknolojiler ile de fark yaratıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın