Gazeteciler İftarı Park Cafe’de Açtı

Gazeteciler İftarı Park Cafe’de Açtı

TurkesManga_20110816222036

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan’ın en büyük başarılarından biri olan Kozan Atatürk parkı 9 Eylül 2009 da Kozan’lı gazetecileri konuk etti.

TurkesManga_20110816222309

Kozan Gazeteciler Derneği Başkanı Yusuf Özgür Karavelioğlu tarafından Kozan Atatürk Parkı Park cafe’de dernek üyesi olan gazetecilere vermiş olduğu iftar yemeği. Bir çok seçkin ismin bir araya gelmesini sağladı. Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, Kozan Kent Konseyi Başkanı Süleyman Sezen, Kozan Ticaret Odası Başkanı Yaşar Çelen, CHP eski ilçe başkanlarından Cemal Gürsel Yurdadoğ ve bir çok gazete ve yerel televizyonların temsilcileri ile KozanBilgi.Net Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga katıldılar.

TurkesManga_20110816222435

Park Cafe kurucusu ve yöneticisi Aylin Arıkan hanımefendinin kendi elleri ile hazırlamış olduğu nefis iftar yemeklerinin ardından sohbet etmek için dış mekana ırmak kenarına geçildi. Burada gazetecilerle ve özellikle KozanBilgi.Net yöneticisi Türkeş Manga ile uzun süre sohbet eden Kozan Belediye Başkanı Başkanı Kazım Özgan sorulu cevaplı olmak üzere bir süre sohbet ettiler. Kozan’a görsel olarak bir çok başarılı hizmetler kazandıran Başkan Özgan, gazetecilere her şeyi eleştiriyorsunuz ama biraz da yapılan güzellikleri takdir edin diyerek duygularını dile getirdi.

TurkesManga_20110816222651

Sohbette söz alan Kozan Kent Konseyi Başkanı Süleyman Sezen’de Adana Yüreğir otogar sorununu çözümlediklerini ve çok kısa bir süre içerisinde vatandaşlarımızın Seyhan Otogarına aktarma yapmadan gideceklerini yada buradan geri Kozan’a dönebilecekleri müjdesini verirken ilçemizde ahududu ve böğürtlen ekimini teşvik etmek için çalışmalara başlayacaklarını ve bunun ilçemiz Kozan’ı 5 yıl ileriye götüreceğini belirtti. Kozan’ın bir çok alanda geri kaldığını belirten Kozan Kent Konseyi Başkanı Süleyman Sezen alınmış hakkın iadesini isteyen ilçemiz Kozan’ın basın kuruluşlarından ayrıca destek istedi.

Sohbetin ardından KozanBilgi.Net yöneticisi Türkeş Manga’yı dere üzerinde kayıkla geziye davet eden Başkan Özgan ırmak üzerinde kısa bir gezi yaptılar.

KozanBilgi.Net olarak organizasyonu düzenleyen Barış gazetesi sahibi ve Kozan Gazeteciler Derneği Başkanı Yusuf Karavelioğlu’na, bizleri misafir eden park cafe işletmesi yöneticisi Aylin Arıkan’a, hoş sohbetinden ve samimiyetinden dolayı Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan’a Kozan için büyük enerji sarf eden Kozan Kent Konseyi Başkanı Süleyman Sezen’e ve hepsi birbirinden değerli Kozan’ın seçkin gazetecileri olan dost insanlara ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın