Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz. Yüce Türk Milletinin başı sağ olsun

Gaziköy İlkokulu Öğretmenlerinden Türkeş Manga’ya Teşekkür Plaketi Verildi

Gaziköy İlkokulu Öğretmenlerinden Türkeş Manga’ya Teşekkür Plaketi Verildi

İlçemiz Kozan’a bağlı Gaziköy Beldesi eğitim kurumu olan Gaziköy İlkokulu müdürlüğü ve öğretmenleri tarafından KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’ya teşekkür plaketi verildi.

Öğle yemeği için Gaziköy İlkokuluna davet edilen KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’ya öğle yemeğinin ardından Gaziköy İlkokulunda 2011 yılından bu yana başarılı bir şekilde öğretmenlik ve müdürlük yapan Aytaç Çamur tarafından teşekkür amacıyla plaket verildi.

DSCF1022

Konuşmasında Türkeş Manga’ya yeni okulun yapımında, gelişmesinde, çok büyük emeği ve desteği olduğunu belirttiği Türkeş Manga ile ayrılırken bir teşekkür belgesi ile vedalaşmak istediğini belirten Aytaç Çamur, “Yeni müdürümüz Alparslan Bey benim çok yakın arkadaşım. Onu Türkeş Manga’ya ve bizlere zor zamanlarımızda yardımlarını esirgemeyen okul aile birliğinde görev alan Turgut Kılıçkaya’ya teşekkür ediyorum. Onların Alparslan Beye ve okulumuza yine önceden olduğu gibi her zaman destek olacağına inanıyorum. Bu vesile ile aranızdan ayrılırken tekrar Türkeş Beye ve öğretmen arkadaşlarıma da teşekkür etmek istiyorum” dedi.

DSCF1023

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’da ödül töreninin ardından yaptığı konuşmasında “Aytaç Bey benim çok değer verdiğim, idealist bir eğitimci arkadaşım. Onunla tanışmaktan mutlu oldum. Aramızdan ayrılırken Gaziköy’den uzaklaştığı için üzülüyor, Kozan’a ve ailesine yaklaştığı için de seviniyorum. Kozan iyi bir eğitimci kazandı. Hayırlı olsun dileklerimi sunarak sevgili Aytaç Beye, okul müdürü Mustafa Beye ve tüm saygıdeğer öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu gün bu nazik davetleriyle beni onurlandırdılar, düşünmeleri bile yeterdi. Bundan sonra da gerek şahsım, gerekse basın kimliğimle Gaziköy İlkokulunun yanında olmaya devam edeceğim. Tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

DSCF1024

Daha sonra ikram edilen kahvenin ardından okuldan ayrılan Manga “Yeni hedefimiz inşallah yine büyük olacak. Çok yakında öğrencilerimiz inşallah yeni kazanımlar elde edecek” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN