Gaziköy İlkokulunda Fidanlar Toprakla Buluştu

Gaziköy İlkokulunda Fidanlar Toprakla Buluştu

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’nın Gaziköy İlkokulu çevresinin güzelleştirilmesi amacıyla Ceyhan Belediye Başkanlığından istemiş olduğu sarmaşık fidanları Ceyhan Belediyesi Kültür Bürosu Müdürü Eyüp Turut tarafından Gaziköy’e gönderildi.

Sarmaşık fidanlarını teslim alan KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga, fidanların dikimi için Gaziköy İlkokulu Müdürlüğüne teslim etti.

Gaziköy İlkokulu öğrencileri tarafından okul avlusunun kenarındaki tel örgüye sarılması amacıyla dikilen fidanlar için öğrenciler Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk ve Kültür Müdürü Eyüp Turut’a teşekkür ettiler.

Ceyhan Belediyesi Kültür Bürosu Müdürü Eyüp Turut ile telefonda görüşüp teşekkür eden KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga, gül fidanlarının da hazır olduklarında Gaziköy ilkokulu ve Gaziköy Lisesine gönderilmesini rica etti. Kültür Müdürü Eyüp Turut gül fidanlarının hazır olduğunda gönderileceğini belirtti.

ceyhan Belediyesi tarafından daha önce de Gaziköy okullarına 20 adet harnup, 20 adet, defne, 20 adet, yasemen, 20 adet hatmi çiçeği ve 20 adet akasya gönderilmiş ve ekimi yapılmıştı.

KozanBilgi.Net Yönetimi olarak Ceyhan Belediyesine teşekkür ediyor, bu zamana kadar destek alamadığımız Kozan Belediyesine de örnek olmasını diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın