Gaziköy Jandarmadan Uyuşturucuya Geçit Yok

Gaziköy Jandarmadan Uyuşturucuya Geçit Yok

Gaziköy Jandarmadan Uyuşturucuya Geçit Yok

İlçemiz Kozan’a bağlı Gazi Mahallesi Jandarma Karakol Komutanlığı ekipleri gelen ihbarlar ve yapılan araştırmalar sonucunda esrar bitkisi olarak anılan hint keneviri yetiştiricilerine ve sahte para dağıtıcısına yapmış olduğu ani baskınlarla darbe vurdu.

H.T isimli şüphelinin Gazi Mahallesi Cumhuriyet Sokak’taki evine yapılan baskında telefon kutusu içerisine sarılmış vaziyette 5 gr. Kurutulmuş kubar esrar maddesi ele geçirildi. H.T. ifadesi alındıktan sonra Cumhuriyet Savcılığına sevk edilmiş, Cumhuriyet Savcılığının talimatıyla Kozan Devlet Hastanesinde kan ve idrar örneği alınarak şahıs serbest bırakılmıştır.

Faydalı Mahallesi Çukurköprü mevkiinde M.A.T isimli şüphelinin evinde İl Jandarma Narkotik Köpek timleri eşliğinde yapılan aramada ise saksılar içerisinde ekili durumda 18 kök kenevir bitkisi 40 gr. Kubar esrar ve 100 TL banknotlar halinde olmak üzere toplam 700 TL sahte para ele geçirilmiştir.

Şüpheli M.A.T. alınan ifadesinin ardından Kozan Cumhuriyet Savcılığına sevk edilmiş, alınan talimat sonucunda Kozan Devlet Hastanesinde kan ve idrar örneği alınarak şüpheli şahıs serbest bırakılmıştır.

KozanBilgi.Net Yönetimi, olarak suçlulara göz açtırmayan Gaziköy Jandarma Karakol Komutanlığı personelini kutluyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  KOZAN'DA İKİNCİ GÜNÜNDE DEVAM EDEN ORMAN YANGININ ACI TABLOSU SABAH ORTAYA ÇIKTI
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN