Gaziköy’den Akşener’e İmza Desteği

Gaziköy’den Akşener’e İmza Desteği

MHP lideri Devlet Bahçeli’nin, Cumhurbaşkanı adaylığı için imza vereceklere yönelik tehdit gibi algılanan “Aralarında FETÖ’cü var mı? Araştırılsın” sözlerine tepki gösteren Kozan Gaziköylü vatandaşlar ilçe seçim kuruluna giderek Meral Akşener’in adaylığı için imzalarıyla destek oldular.

Aralarında KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’nın da olduğu Gaziköylü vatandaşlar “Bizler vatanını, milletini seven milliyetçi insanlarız. Ömrümüz MHP’nin iktidar olması için mücadeleyle geçti. Devlet Bahçelinin yanlış politikaları yüzünden iktidar olma hayali bile kalmayan MHP, ülkeyi on altı yıldır yanlış yöneten bir lidere destek olarak birlikte ülkeyi bilinmeyen bir macereya sürüklüyorlar. Atatürk’ün kurduğu ve bizlere emanet ettiği Cumhuriyeti kaldırmak istiyorlar. Bizler bu ülkeyi seven insanlar olarak yapılan yanlışlara verdiğimiz imza desteği ile dur demek istiyoruz.” dediler.Gaziköylü vatandaşlar “Devlet bahçeli fişlemekten söz ediyor. Bahçeli milleti fişleyemez, millet Bahçeli’yi fişledi. Burada 100 bin imza için İlçe Seçim Kurulu’na giden vatandaşları korkutmaya yönelik bir tavır var. Madem erken seçimi gündeme getirdiler. Madem demokrasi var o halde vatandaşların fikirlerine saygı göstersinler” dediler.

Kozan İlçe Seçim Kurulunda yoğun bir imza başvurusu olduğu görüldü.

Kozan’lı iş adamı ve siyasetçi Bilal Bayrakçı: “Ülkemizin bekası için üzerimize düşen ne ise seve seve yapacağız. Öğleden sonra 50 imza daha getireceğim…”
Eğitimci ve siyasetçi Mehmet Kurt: “Ülkemizin artık nefes almaya ihtiyacı var…”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Haftanın Kahramanı - Birsen Avan
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın