Kozan'ımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı kutlu olsun!

Gaziköy’lü Gültaze’nin Akülü Sandalye Hayali Gerçek Oluyor. Okuluna Artık Kendisi Gidip Gelecek

Gaziköy’lü Gültaze’nin Akülü Sandalye Hayali Gerçek Oluyor. Okuluna Artık Kendisi Gidip Gelecek

Geçirdiği trafik kazası sonucunda küçük yaşta belden aşağısı felç olan Gültaze Altıngök KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’nın gündeme taşıması sonucunda Kızılay ve Beyaz Ay derneği tarafından sağlanacak akülü sandalyesine kavuşuyor.

Türkeş Manga’nın daveti üzerine Kozan İlçesi Gaziköy Mahallesine ziyaret gelen Kızılay Kozan Şubesi Başkanı Oğuz Cengiz ve Yönetim Kurulu Üyesi Hülya Aktaş KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga ile birlikte Gültaze Altıngök’ün evine ziyaret ederek Gültane’nin akülü sandalye ihtiyacını yerinde gördüler.

Kızılay Kozan Şubesi Başkanı Oğuz Cengiz, Beyaz Ay derneği başkanı Ahmet bey ve Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Sönmez’e de durumu anlatarak ihtiyaç sahibi genç kızın bir an önce okula kendi imkanlarıyla gidip gelebilmesi için Akülü sandalyeyi ona kazandıracağız dedi.

Ziyaretten dolayı heyecanlanan ve çok mutlu olan Gültaze Altıngök, akülü arabayı sabırsızlıkla beklediğini söyledi.

KozanBilgi.Net Yönetimi olarak Akülü aracın bir an önce alınması konusunda desteklerini açıklayan Kızılay Kozan Şube Başkanı Sayın Oğuz Cengiz’e, Yönetim Kurulu üyelerine ve emeği geçecek her kese teşekkür ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN