Gaziköylü Vatandaşlar İYİ Parti İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti

Gaziköylü Vatandaşlar İYİ Parti İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e imzalarıyla destek olan Gaziköylü vatandaşlar İYİ Parti Kozan İlçe Başkanı Kenan Avan’ı ziyaret ederek başarılar dilediler.

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’da ziyaret öncesi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin çirkin sözleri üzerine ilçe seçim kuruluna verdiği dilekçe ile MHP delege ve üyeliğinden istifa etti.

İYİ Parti İlçe Başkanı ile bir süre görüşen Türkeş Manga ve beraberindeki Gaziköylü vatandaşlar ülkemizin Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyete dik durarak sahip çıkması gerekiyor. Bizler karınca misali duruşumuzu sergilemek için üzerimize düşen görevi yaptık. Hayırlı olsun” dediler.

İYİ Parti İlçe Başkanı Kenan Avan’da yaptığı konuşmasında “Şu an itibarı ile Kozan ilçesinde yaklaşık üç yüz civarında katılım var. Yoğun bir talep var. İnsanların alakası mükemmel. Artı bu konuyla alakalı bir de teveccühleri var. Genel siyasetle alakalı insanlarda bir de kızgınlık var. Bazı siyasetçilerin isabetsiz ve zamansız açıklamaları vatandaşlarımızı ciddi manada üzdü ve kızdırdı.” dedi.

Anavatan Partisi eski Kozan İlçe Başkanı, eski Ankara Doğruyol Partisi İl Başkan Yardımcısı siyasetçi Celal Karataş’ta yaptığı konuşmasında “Kenan Evren cuntasını yıkmak için Anavatan’ı iktidara getirdik. Şimdi daha tehlikeli ikinci cunta AKP’yi yıkmak için şu anda Kozan’da bulunuyoruz seferberlik ilan ettik. Meral Akşener’i iki milyon – üç milyon imzayla tespit edeceğiz. Hayırlı olsun” dedi.

Ziyarete KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga ile birlikte Gaziköy Kasabası eski belediye başkanı Ahmet Gökdemir, Emekli Gaziköy PTT Memuru Ali Saltık, Gaziköy esnaflarından Sacit Batur, Gaziköy sakinlerinden Vezir Terkeşli ve Latif Öztürkten katıldılar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  3 Mayıs Türkçüler Günü

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın