Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Kozan’a Geliyor

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Kozan’a Geliyor

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu 3 Nisan Cumartesi Günü Kozan’a geliyor.

Adana’da iki günlük Program yapacak olan Davutoğlu’nun Partisinin Cumartesi günü Saat 12:00 ‘de Belediye Sinema Salonunda, Kozan 1. Olağan Kongresine katılacağını öncesinde de ise Kozan Belediye Başkanlığını ziyaret edeceği ve esnaf ziyareti yapacağı öğrenildi.

Kozan İlçe ziyareti ile birlikte İmamoğlu, Yüreğir ve Seyhan İlçelerinde de bir dizi ziyaret ve program icra edecek olan Ahmet Davutoğlu Sivil Toplum Temsilcileri, Kanaat Önderleri ve Yerel Basın Camiası ile de bir araya gelecek.

Gelecek Partisi Adana İl Başkanı Ebubekir Yıldırım ise Genel Başkanları Ahmet Davutoğlu’nun Adana’yı ziyareti sebebiyle “ Sayın Genel Başkanımız ile birlikte dolu dolu iki gün geçireceğiz. Tüm bu zaman içerisinde ilçelerimizi ziyaret ederek vatandaşlarımız ile gönül bağı kurmaya çalışacağız. Bütün hemşerilerimizi Kozan İlçe Kongremize davet ediyorum.” Açıklamasında bulundu.

Gelecek Partisi Kozan İlçe Başkanı Murat Başıbüyük ve teşkilatı ise, Kongre öncesi hummalı bir hazırlık sürecinde olduklarını, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nu ve Kongreye uzaktan yakından teşrif eden misafirleri en iyi şekilde ağırlamak için hazır olduklarını bildirdi.

Ahmet Davutoğlu’nun Adana Programının detaylarının Gelecek Partisi Adana İl Başkanlığınca önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşılacağı da öğrenildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bildiri yayınlayan emekli amirallerin hepsi serbest
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın