Gelinler için kısa sac modelleri

Gelinler için kısa sac modelleri

Bir çok dergiyi araştırmak bir sürü fikirle kafanızı mı karıştırdı? Saçınızı kısa mı, uzun mu, toplu mu, kıvırcık mı yoksa düz mü kullanmalısınız? Gelin dergileri gelinlere uçuşan bukleler önerirler, ama bukleleriniz o kadar uzun değilse de endişelenmeniz gerekmez. Kısa saçlar da çok güzel gelin saçlarına dönüşebilirler.

Kısa gelin saç stilleri şekillendirme ihtimalleri açısından sınırsızdır. Bu modellerden biri hacimli modeldir. Kısa saçınızda sıcak bigudilerle hacim yaratın. Bigudiler soğuduktan sonra çıkarın ve saçınızı parmaklarınızla şekillendirin. Orta derecede bir saç spreyiyle saçınızı sabitlemeyi unutmayın.

Elegan kısa dalgalı saçlar
Çok kısa saçlara uygulanabilecek pek fazla düğün saçı yoktur. Ama uygulanabilecek saç modelleri en az uzun saça uygulanan modeller kadar eleganlardır. Sevimli ve dalgalı bir görünüm her resmi etkinlik için- özellikle de düğün gününüz için mükemmeldir.
Katlı kısa saçlar
İki tonlu saç stili hiç bu kadar çarpıcı görünmemişti. Saçınızı profesyonel olarak boyayabilir ve biraz şekillendirmeyle resmi ya da casual bir düğünde kullanabileceğiniz katlar kesebilirsiniz.

Eğer kısa saçlı bir gelin adayıysanız, saç stilistinizle büyük günden önce saçınıza uygun stili bulmak için prova yapın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN