Genç Memur-Sen Kozan Teşkilatından Örnek Proje

Genç Memur-Sen Kozan Teşkilatından Örnek Proje

Genç Memur-Sen Kozan Teşkilatı, kurulduğu günden beri sürekli adından bahsettirmektedir. Genç Memur –Sen Kozan Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim AYDOĞAN yaptığı açıklamada, “İlk projemiz yüce dinimizin ilk emri olan OKUmaktır.

“BİR NESLİN İNŞASI-1” adıyla hazırladığımız ve uygulamaya koyduğumuz projemiz her yönüyle özel ve özgün bir projedir. Ne kadar özel proje olduğu uygulama aşamaları gerçekleştikçe daha iyi anlaşılacaktır. Kozan’daki liselerimizden elli öğrenci kardeşimizin gönüllü katılımıyla uygulamaya konulmuştur.

Proje kapsamında katılımcı elli öğrenci kardeşimize, Mehmed Niyazi’nin “Medeniyetimizin Analizi ve Geleceği” ve Ali Fuat Başgil’in “Gençlerle Baş Başa” adlı iki eseri ücretsiz olarak verdik. Birer aylık süre içerisinde kitaplar okunacak ve ay sonlarında kitapları değerlendirme sohbetimiz olacak. Burada öğrenci kardeşlerimize kitaplarla ilgili görüş ve yorumlarını ifade etme imkânı vereceğiz.

16 Mayıs 2015 tarihinde bu iki kitaptan 50 soruluk test usulü bir sınav yapacağız. Sınav öncesinde öğrencilerimize kahvaltı vereceğiz. Dereceye giren öğrencilerimize ödül vereceğiz. Bu projeden temel gayemiz ülkemizin istikbalini omuzlarında taşıyan gençlerimizin birer lider olarak yetişmesine yardımcı olmak ve istikbalde alacakları sorumluluğu hakkıyla taşımlarına katkı sağlamaktır.

Projemizin devamı gelecektir. Bu daha birinci aşamadır. Bu projenin hazırlanmasına katkı sağlayan Genç Memur Sen Kozan Yönetimi Başkan yardımcılarım Sinan KARDAŞ, Mehmet ASLAN, Selçuk BAŞER, Tacittin KURUOĞLU, Özgür ÇOBAN ve İdris SÜREK’e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Biz birlikte güçlüyüz. Ayrıca projemize katkı sağlayan okullardaki kıymetli öğretmen arkadaşlarıma ve projeye katılan öğrenci kardeşlerime teşekkür ediyorum” dedi.

KİTAP OKUMA PROJESi yeni

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın