Göktürk Ocakları’ndan Şehit Aileleri ve KozanBilgi.Net’e Ziyaret

Göktürk Ocakları’ndan Şehit Aileleri ve KozanBilgi.Net’e Ziyaret

Merkezi Adana’da bulunan Göktürk Ocakları Yönetim Kurulu Üyeleri geçtiğimiz haftalarda şehit olan Uzm. Çvş. Orkun Çil ve Söz. Er Bülent Alp’in ailesini ziyaret ederek acılarını paylaştılar.

Göktürk Ocakları Genel Başkanı Gökhan Erik, Adana İl Başkanı Ümit Avcı, Sosyal Faaliyetler Başkanı Melek Söğüt, Genel Sekreter Taner Kılıçoğlu, Teşkilat Başkanı Halil Sapmaz, Türk Dünyası Başkan Yardımcısı Fatih Uçak ve Güvenlikten Sorumlu Adil İnan ilk önce Adana ili Ceyhan İlçesi Camuzağlı Mahallesi mezarlığına giderek Şehit Uzm. Çvş. Orkun Çil’e mezarı başında Fatiha okudular. Daha sonra Orkun Çil’in baba ocağına gelen Göktürk Ocağı Genel Merkez Yöneticileri burada şehit ailesi ile sohbet ederek acılarını paylaştılar. Genel Başkan Gökhan Erik Kur’an-ı Kerim okuyarak aileyle vedalaşıp geçtiğimiz hafta şehit olan Söz. Er Bülent Alp’in mevlidi şerifine katılmak üzere Kozan Hacıbeyli Mahallesine giderek yine şehit ailesinin acısını paylaşarak taziye dileklerinde bulundular.

Göktürk Ocakları Yönetim Kurulu Üyeleri daha sonra KozanBilgi.Net’in Gazi Mahallesindeki yayın merkezine gelerek Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga ile sohbet ettiler.

Göktürk Ocakları Genel Başkanı Gökhan Erik KozanBilgi.Net’in yayınları hakkında bilgi alırken KozanBilgi.Net’i çok beğendiğini ve özellikle şehitlerimize karşı gösterdiği hassasiyetten dolayı KozanBilgi.Net haber sitesi yöneticisi Türkeş Manga’ya teşekkür etti.

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’da Göktürk Ocakları yöneticilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek başarılar diledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Elektronikçi esnafından muafiyet çağrısı
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın