Güle Güle Gönüllerin Müdürü

Güle Güle Gönüllerin Müdürü

Kozan’ın son yıllarda yetiştirdiği en başarılı bürokratlarından birisi olan ve Kozan Devlet Hastanesi Mali ve İdari İşler Müdürlüğü’nü 8 yıldır başarılı bir şekilde yürüten Çağlar Çoban bu gün personeli tarafından yapılan veda programı ile Kozan Devlet Hastanesindeki görevinden ayrılarak bayrağı İdris Sürek’e teslim etti.

Özellikle siyaset gündeminde çok iyi tanınan ve AK Parti Adana Milletvekillerinden Necdet Ünüvar ile başladığı zorlu yolculuk sonunda Kozan’a yeni çağdaş ve modern bir devlet hastanesi kazandırılmasında önemli isimlerden birisi olan Çağlar Çoban Kozan’da yeni hastanenin hizmete girmesiyle birlikte personel alımında belli ailelerin baskı kurmasının önünde uzun süre dik durmuş fakat yaşanan kısır siyasi çekişmeler nedeniyle kendi isteği ile görevinden ayrılarak Adana Fatma Timuçin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesine Mali ve İdari İşler Müdür Yardımcısı olarak ataması yapılmıştır.

Personeli ve hastalarla her zaman çok yakından ilgilenen Çoban’ı hastane personelinin hazırladığı uğurlama töreninde serum takılı hastalarında hasta bakıcılar tarafından odasına gelerek yeni görevinde başarılar dilediği görüldü.

Veda töreninin sonunda Kozan Devlet Hastanesi Yöneticisi Operatör Doktor Kubilay Uçar tarafından Çağlar Çoban’a teşekkür belgesi verildi.

Hastane yönetimi tarafından çiçek takdim edilen Çağlar Çoban’ın resminin yer aldığı veda pastasının üzerine hastane personeli tarafından “Güle güle gönüllerin müdürü” ifadesinin yazılması da pasta kesilirken duygulu anların yaşanmasına neden oldu.

Uğurlama esnasında çok sayıda personelin duygu dolu anlarda kendisini yolcu ederken Çoban’ın her zaman sahip çıktığı Kozan AK Parti ilçe başkanlığı ve parti yönetiminden hiç kimsenin katılmaması da dikkat çekti.

Görevinden kendi isteği ile ayrılan Çağlar Çoban’ın özellikle 15 Temmuz darbe girişiminin ardından FETÖ/PYD yapılandırmasına karşı dik duruş sergilediği bilinmekteydi.

Kozan Devlet Hastanesinde görevini onurlu bir şekilde tamamlayan ve Adana’daki yeni görevine başlayacak olan Sayın Çağlar Çoban’a başarılar diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın