Gümürdülü Mahallesi Muhtarlığından Başkan Alemdar Öztürk’e Teşekkür

Gümürdülü Mahallesi Muhtarlığından Başkan Alemdar Öztürk’e Teşekkür

Gümürdülü Mahallesi Muhtarı Hasan Fatih Demirdüzen, mahallesine yapmış olduğu yol hizmetinden dolayı Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’e yazılı olarak teşekkür etti.

Muhtar Demirdüzen, köy iken mahalle statüsüne dönüşen Gümürdülü Mahallesi’nin eskiden beri süregelen yol sorununu kısa sürede çözen ve modern bir görüntüye kavuşturan Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’e teşekkür ettiğini ifade etti.

gümürdülü mahallesi muhtsarlığından teşekkür (3)

Demirdüzen, Ceyhan Belediyesi’ne ilettiği teşekkür dilekçesinde şunları söyledi:
“Geçmişten devam eden bozuk yollarımız 40 bin metre kare kilit parke ile döşenerek tarihinde ilk kez modern ve kaliteli bir hizmet görmüştür. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde vaat ettiği bütün sözleri tüm engellemelere rağmen tek tek yerine getirdiği için Sayın Belediye Başkanımız Alemdar Öztürk ve ekibine mahallelim ve şahsım adına şükranlarımı arz ederiz.”

gümürdülü mahallesi muhtsarlığından teşekkür (4)

Belediye Başkanı Alemdar Öztürk ise “Ceyhan’a hizmet etmek ve hizmeti her noktaya eşit sunmak adına var gücümüzle çalışıyoruz. Yaptığımız çalışmaların vatandaşlarımızca takdir edilmesi bizleri çok mutlu ediyor. Ben de buradan Gümürdülü mahallemizin muhtarı Hasan Fatih Demirdüzen ve tüm Gümürdülülü hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Motosiklet çarpıp kaçtı… Ünlü oyuncu Lisa Banes hayatını kaybetti
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın