Hacıbeyli Köprü Genişletme Çalışması Trafiği Kilitledi

Hacıbeyli Köprü Genişletme Çalışması Trafiği Kilitledi

Ceyhan – Kadirli güzergahında yol genişletme çalışmaları nedeniyle yıkımı yapılacak olan Hacıbeyli köprüsünün kapatılmasıyla beraber araç sürücüleri çaresizlik içinde uzun süre beklemek zorunda kaldılar.

Kadirli istikametinden gelen sürücülerin Ceyhan ve Adana’ya gitmeleri için Kayhan Mahallesine ve oradan Gaziköy’e yönlendirilmesiyle beraber trafik akışı Gaziköy üzerinden yapılırken zaten bozuk olan ve baştan savma yapılan asfalt yamaları nedeniyle trafikte sıkıntılı anlar yaşanmaya başladı.

IMG-20160924-WA0003

Özellikle Gaziköy’e gelen yüzlerce araç Kadirli istikametini bilmedikleri ve yollar üzerine ilçeleri gösteren tabelaların asılmaması nedeniyle sürekli durarak vatandaşlardan yol yardımı alıyorlar.

IMG-20160924-WA0000

Yanlışlıkla Gaziköy’ün ana caddesinden sokaklarına giren bir çok yabancı araç yolu tekrar bulabilmek için akla karayı seçiyorlar.

IMG-20160924-WA0005

Kozan’dan Ceyhan istikametine gidecek araçların Kayhan Mahallesinden direk Gaziköy istikametine, Kadirli – Adana arası gidecek araçların Çukurköprü Mahallesinden yolun kapalı olması nedeniyle Kayhan yada Pekmezci Mahalleleri üzerinden Gaziköy güzergahına geçmeleri gerekiyor. Dönüşte ise Adana ve Ceyhan’dan gelen araçlar yine Gaziköy’den geçerek Kayhan’da yol ayrımına çıkacaklardır.

Araç sahiplerinin dikkatine…

IMG-20160924-WA0004

IMG-20160924-WA0002

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Remzi Ümit Atay: Hedefimiz iktidar
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın