Hacıbeyli’de Cami Bahçesi Parke İle Kaplandı

Hacıbeyli’de Cami Bahçesi Parke İle Kaplandı

Kozan Belediyesi, Kozan’ın dört bir yanında hizmetlerini sürdürüyor. Kırsal alanlarda bulunan mahallelerin taleplerini tek tek yerine getiren Kozan Belediyesi camilere de talepler doğrultusunda parke kaplama ve çevre düzenlemesi yapıyor.

Kırsal alandaki mahallelerin alt yapı sorunları başta olmak üzere birçok sorununu çözen Kozan Belediyesi sosyal alanlar, okullar ve dini mekânlara da hazırlanan program kapsamında değişik hizmetler yapıyor. Hacıbeyli Mahallesi’nde Hacıbeyli Merkez Camisi’nin bahçesinde avlu kısmına 400 metrekare alan parke ile kaplanırken, muhtelif alanlarda yapılan boyama işleminin yanısıra çevre düzenleme çalışması Kozan Belediyesi Şantiye ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince yapıldı.

Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk; “Belediye olarak kısıtlı imkânlarımıza rağmen camilerimizden ve okullarımızdan gelen istekleri hızlı bir şekilde hayata geçirmeye gayret ediyoruz. Hacıbeyli Merkez Camisi’nde yapılan çalışmanın vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.
Kozan Belediyesi’nin mahallesinde yürüttüğü hizmetlerden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Muhtar Memiş Coşkun ve mahalle sakinleri, camimizin çevresi yazın toz toprak ve kışın çamurdan geçilmez halde idi. Buraya Kozan Belediye Başkanımız Sayın Musa Öztürk’ten düzenleme yapılmasını istedik. Kozan Belediyesi talebimizi hemen işleme koydu ve hızla çalışmaları tamamladı. Camimizin bahçesi ve çevresi şimdi çok daha güzel oldu. Bu güzel hizmetlerden ötürü Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Haftanın Kahramanı - Birsen Avan
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın