Halkın Belediye Başkanı Aydar’a Ziyaretçi Akını

Halkın Belediye Başkanı Aydar’a Ziyaretçi Akını

Ceyhan’da görevine hızlı başlayan Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, ilk icraat olarak belediye kapılarını halka açmasının ardından ziyaretçi akınına uğradı.

Gelen tebrikleri makamında kabul eden Başkan Aydar, ziyaretler kapsamında ilçe sakinleri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve muhtarları ağırladı.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyaretlere vatandaşlar, Aydar’ı tebrik ederek görevinde başarılar diledi.

Görevlerine başlayan mevcut ve yeni seçilen muhtarlara, mazbatalarını alarak görevlerine başlayan meclis üyelerine hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Aydar Şöyle konuştu; “Seçim süreci içerisinde yapacağımız projelerle ilgili vatandaşlarımıza bir söz verdik. Mahallelerin ihtiyacına yönelik park bahçelerden, temizlik işlerinden, fen işlerinden gerekli tüm imkanları seferber edeceğiz. Muhtarlarımız ihtiyaç duyduğunda bu birimlerden acil olarak tüm hizmetleri alacak. Mahallelerde en ufak sorun bile olsa başkan yardımcılarına ve bize ulaşmalarına gerek kalmadan sorunları çözelim istiyoruz. Ceyhan Belediyesi, halkın belediyesidir. Saray haline getirilerek halktan kopuk bir belediye; halkına gerçek hizmet veremez, kendisine hizmet verir. Biz belediyeyi halka açıyoruz ve halkın belediyesi yapacağız. Bu bir simge olsa da bütün hizmetlerimizde bunu herkes görecek. Ceyhan halkı kendi belediyesi olarak benimseyecek. Ceyhan’ı halkımızla birlikte daha güzel bir hale getireceğiz.”
Aydar, kendisine gösterilen yoğun ilgiden dolayı Ceyhanlı vatandaşlara teşekkürlerini sunarak konuşmasını şöyle sonlandırdı; “İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatamızı alıp görevimize resmen başladıktan sonra gerek makama gelerek gerekse de telefon ve sosyal medya üzerinden tebriklerini paylaşan tüm hemşerilerimize, dostlarımıza ve yakınlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  11 askerin şehit olduğu kaza yerine ulaşan köylü o anları anlattı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın