Hamam Böceği İlacı

Hamam Böceği İlacı

Hamam Böceği İlacı, Hamam böcekleri, günümüzde gelişmiş ilaçlama teknolojisine ve bu ilaçların içeriğine rağmen hala büyük problemler oluşturmaktadır. Bilindiği gibi ılık, nemli ve karanlık olmak koşulu ile her ortamda rahatlıkla yaşayabilen ve bu ortama uyum sağlayarak üreyebilen bir böcek türü olan hamam böceği günümüzde başta evlerde olmak üzere restoran, hastane, okul, pastane ve benzeri gibi bir çok yaşam alanımızı istila etmektedir. Her dönem, bi öncekinden daha faydalı ve çözümsel açıdan daha baskın ilaçlar üretiliyor ve uygulanıyor olmasına karşın tam anlamı ile savaşabilmek çok zordur

günümüzde ilaç üretimi yapan firmaların ve bu ilaçları uygulayan ilaçlama firmalarının kullanımda bulunduğu farklı ilaçlar bulunmaktadır. Bu ilaçlar kullanım alanı ve yerlerine göre değişiklik göstermektedir. İlaç çeşitleri ise ;

  • Jel hamam böceği ilaçları,
  • Kokusuz hamam böceği ilaçları
  • Kokulu hamam böceği ilaçları,
  • Toz hamam böceği ilaçları’ dır.

Jel Hamam Böceği İlaçları

Genelde çocuk ve bebek bulunan evlerde uygulanmaya açık olan jel hamam böceği ilacı sürekli temizlik gerektirmeyen, az kullanımı ile dahi bir çok hamam böceği türünde etkili olan ilaçlardan biridir.
Kokusuz ve leke bırakmayan özel içeriği sayesinde % 90 etkili bir ilaçtır.Kokusuz Hamam Böceği İlaçları

Bir çok markanın üretimde bulunduğu kokusuz hamam böceği ilaçları özellikle restoran, lokanta, kafeterya ve benzeri gıda tüketimi olan yerlerde kullanılmaktadır. etki oranı % 85′ lerde olan kokusuz hamam böceği ilaçları mutfak dolabı içlerinde bile kullanımında sorun yaşatmamakta olduğu için kullanımı yaygın olan bir ilaç türüdür.
Kokulu Hamam Böceği İlaçları

Bu tür hamam böceği ilaçları, bahçeler ve diğer açık alanlarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Koku etkisinde zehirleme özelliği taşıdığından dolayı ev, iş yerleri gibi kapalı alanlarda kullanımı önerilmemektedir.

Toz Hamam Böceği İlaçları

Toz hamam böceği ilaçlama şekli ev ve iş yerleri bodrumları, foseptik çukurlar gibi yoğun nemli olan yerlerde kullanımı uygun olan ilaç türüdür.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın