Hayır Çarşısı çalışanlarından ihtiyaç sahiplerine ziyaret

Hayır Çarşısı çalışanlarından ihtiyaç sahiplerine ziyaret

(İhtiyaç sahiplerini rencide etmemek ve KozanBilgi.Net prensiplerine aykırı olduğu için Kozan Belediyesi Basın Bürosundan gelen resimleri yayınlamıyor, okurlarımızdan özür diliyoruz.)

Kozan Belediyesi Hayır Çarşısı personelleri, yerinde yaptıkları ziyaretler ile belirledikleri ihtiyaç sahiplerine hayırseverlerin yardımlarını ulaştırıyor.

Sosyal Yardımlaşma Müdür Vekili Mesut  Işık ve Hayır Çarşısı Sorumlusu Çiğdem Üstün,  yardım almak için kuruma başvuran vatandaşları evlerinde ziyaret etti.

Hayır Çarşısı Sorumlusu Üstün, ziyaretleri, vatandaşların başvurularının daha sağlıklı değerlendirilebilmesi ve varsa başka ihtiyaçlarının tespit edilmesi amacıyla gerçekleştirdiklerini belirtti.

İhtiyaç sahiplerine giyecek yardımının dışında, hayırsever vatandaşlarca bağışlanan ikinci el eşya yardımında da bulunduklarını ifade eden Üstün, hayır çarşısını daha aktif hale getirmeye gayret gösterdiklerini söyledi.

Hayır Çarşısı’ndan sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Yardımcısı Yaşar Şenöz ise kuruma bağışta bulunan hayırseverlere destekleri, Hayır Çarşısı çalışanlarına ise gayretleri için teşekkür ederek, yardımların artarak devamını sağlayacak projeler üzerinde çalıştıklarını bildirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kozan, Feke, Saimbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürleri Kaza Geçirdi. Faruk Sönmez Yoğun Bakımda
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın