Hırsız Basıldı, Gözcüler Sıvışıyor

Hırsız Basıldı, Gözcüler Sıvışıyor

AKP İktidarında yolsuzluklar sır değildi. Avuçlarıyla, şapur-şupur yedikleri için bileni çoktu. Çok ayağa düşmüştü. AK Yolsuzluk ekibinden kimse rahatsız olmuyordu. Ne zaman ki hırsız basıldı, gözcüler ufaktan kaçmaya başladı.

Ertuğrul Günay… AKP’ye önce vitrin, sonra bakan oldu. Bakanlıktan alınana kadar sesi çıkmadı. Ne zaman bakanlıktan alındı, dili çözüldü. Kör gözleri açıldı(!)..Allahım; görüyorum, görüyorum tadında konuşmaya başladı.

Yağma yok!!. 11 yıllık ihanet, talan, etnik ve mezhep kışkırtmasına sesi çıkmayan hırsızların yoldaşı, kendini böyle aklayamaz. Türk Milleti bütün ihanetleri ve hainleri not etti.

Ertuğrul Günay’ın sadece iki ihanetini hatırda tutun lütfen:

Almanya’da Fuarda KDP’nin standında bulunan bölünmüş Türkiye haritasını “yeter artık” diyerek söken vatandaşımıza“işgüzar” demişti. Kendisinin tepki vermesi gerekirken hem tepki vermiyor, hem de tepki veren vatandaşımızı işgüzarlıkla suçluyordu.

Federasyon isteyen bölücü Kemal Burkay AKP tarafından davet edildi.Vali Yardımcısının bulunduğu mülki erkan tarafından nerede ise törenle karşılandı. Bakanlar ziyaret için sıraya girdi. Ertuğrul Günay Burkay’ı ziyaret için otele gitti. Otelde Türk Bayrağı üzerinde asılı duran Atatürk resmi Burkay rahatsız olmasın diye kapatıldı.

Sadece bu iki rezalet bile Günay’ın kim olduğunu açıkça gösteriyor.

AKP gemisi batarken birileri ufaktan yol alıp masuma yatıyor.

UNUTMA, UNUTTURMA!!..

Çünkü kemiksizler çok çabuk başka yerlere monte olurlar.

Büyükler;

“Fare, kuyruğunun girdiği delikten içeri girebilir(!)..” der ya?

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  PANDEMİ OLMUŞUZ!

zahide@zahideucar.com

 

www.zahideucar.com

 

03.01.2014 

 

Bu makale 5 Ocak 2014 tarihinde yayımlanmıştır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın