Hizmette Öncü Kurum, Ceyhan Devlet Hastanesi

Hizmette Öncü Kurum, Ceyhan Devlet Hastanesi

Gittim Gördüm Yazdım Takriben iki ayı aşan bir süreden bu yana devlet hastanesi ve birimlerini çeşitli defalarca yapmış olduğum izlenimler içerisin de Bir düzen bir intizam bir disiplin içerisin de olduklarını gördüm.

Doktorlarımızın olağanüstü gayreti iyi niyet samimiyetlerinin yanında bir de uzmanlığı, tecrübesi, bilgi ve birikimi eklenince başarıları tavan yapmışolarak gördüm.

Başarılarını, olağanüstü gayret ve samimiyetlerini tebrik ediyorum. Doktorlarımızdan bir çoğuyla görüşmelerim de gün de ortalama 60-70 hastayı kabul ettikleri bazen de bu sayıların 100’leri aştığını söylediler.

Her türlü cerrahi müdahalede de bulundukları ekipmanlarının standartlarının da üzerin de olduğunu söylediler.

Diş hastanesine gittim orada da aynı devlet hastanesindeki gibi disiplin, tertip, düzen doktorların ve ekiplerinin samimiyetlerini gördüm. Buradan doktorlarımızın ayrı ayrı isimlerini zikretmek imkanım olmadığından aflarına sığınıyorum.yapmış oldukları hizmetlerini ve başarılarını da alkışladıklarımı bilmelerini istiyorum.

Ayrıca memurlar, teknisyenler ve hemşireler de aynı düzen ve intizam içerisin de görevlerinin bilinci içerisin de olduklarını gördüm. Kendilerine de teşekkür ettiklerimi bilmelerini isterim.Başhekim Yusuf ARISOY, Başhekim yardımcısı Onur ULUÖZ, Hastane Müdürü Mecit KAYA ve müdür muavinlerimiz gerçekten işlerine olan samimiyetleri hastanenin bu seviyelere gelmeleri ve başarıyı yakalamaların da büyük katkı sağladıklarını biliyorum kendilerine ayrı ayrı teşekkür ediyor, başarıda sınır olmadığını daha üs seviyelere hastanenin ismini çıkarmalarını istiyor, teşekkür ediyorum.

Eskiden hastane önünde incir ağacı ağıtlarını ezgilerini dinleyip hüzünlenen insanların şimdi ise yüzlerin de gülümsemeler olduğunu görüyorum çalışmak sizden tebrik etmek bizden kolay gelsin size diğer sayımda da beyin cerrahisi Serdal Beyi ziyaret edeceğim.

Kalemimin mürekkebinden ne çıkarsa ikramına şükreder boyun bükerim.

BENİ İZLEMEYE DEVAM EDİN SİZE DAHA SÖYLEYECEKLERİM VAR,

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İbrahim Suresi'nde Dünyayı Sevip Ahireti Red Edenler  

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN