Hülya Avşar: PKK ve Tüm Kötülükler Gitsin

Hülya Avşar: PKK ve Tüm Kötülükler Gitsin

Sandık başına giden ünlü sanatçı Hülya Avşar, “PKK ve tüm kötülükler gitsin” diyerek oyunu kullandı. Ünlü sanatçı Hülya Avşar, oyunu Sarıyer Kız Teknik ve Meslek Lisesi’nde kullandı. Oyunu kullanmak için 1021 nolu sandığa gelen Avşar’a, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Sandık görevlileri ile de şakalaşan Avşar, daha sonra oyunu kullandı. Oy pusulasını sandığa atarken “PKK ve tüm kötülükler gitsin” diyen Hülya Avşar daha sonra basın mensuplarına açıklama yaptı.

“TEK İSTEĞİMİZ HUZUR” Hülya Avşar, “Burada konuşacak tek bir şey var, tek istediğimiz huzur gelsin ve bu dağlardan kötü haberler gelmesin ve gerçekten annelerin canı yanmasın. Ne olursa olsun arada bir gün beş gün geçiyor unutuyoruz. Unutuyoruz diye bir şey olduğuna inanmıyorum hiçbir şekilde unutulmuyor, sadece öteleniyor. Ama daha sonra sonucu çok kötü çıkıyor. Bana göre çok üzücü olaylar ver hiçbir zaman unutulacak şeyler değil. O açıdan da her şeyi bir köşeye bıraktık. Ekonomiydi, oydu, buydu. Tek istediğimiz huzur, gerisini sonra düşünürüz. Tek şey huzur gelsin yeter” dedi.

“İLK DEFA BİR TAHMİN YÜRÜTEMİYORUM” Seçime ilişkin tahmini sorulan Avşar “O kadar çok tahmin yapıyoruz ki. Ama inanın ilk defa seçim sonuçlarına dair bir tahmin yürütemiyorum” şeklinde cevap verdi.

SEZEN AKSU OYUNU KULLANDI

Sanatçı Sezen Aksu, oyunu Beykoz’daki Sedat Simavi İlkokulu’nda kullandı.

Sezen Aksu, Sedat Simavi İlkokulu’na gelerek 1266 no’lu sandıkta oyunu kullandı. Aksu, vatandaşlık görevini yaptığını ifade ederek aracıyla okuldan ayrıldı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın