KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

İbrahim Mediha’sına Kavuştu

İbrahim Mediha’sına Kavuştu

Mediha-İbrahim Gökçü çifti Ceyhan Pamuk Müzikholde yapılan muhteşem düğün töreni ile dünya evine girdiler.

YETENEK – GÖKÇÜ AİLELERİ DÜNÜR OLDU

Ahmet Yetenek Biricik kızı Mediha’ın mürvetini görmenin mutluluğunu yaşadı. Pamuk Müzikhol’de yapılan muhteşem Düğün töreninde damadın Anne ve Babası Mimine-Mevlüt Gökçü çifti ile Gelinin Anne ve Babası Zahide-Ahmet Yetenek Çifti Biricik evlatlarının düğün törenlerinde her şeyin kusursuz olması için ellerinden gelen her şeyi yaparak konuklarla tek, tek ilgilendiler.

ibrahim medihasına kavuştu 1Mediha-İbrahim Gökçü çifti Pamuk Müzikholde yapılan muhteşem düğün töreni ile dünya evine girdiler. Genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunurken adeta gecenin parlayan yıldızı oldular. Gecenin Çifti tüm dikkatleri üzerlerine çekerlerken Konuklarla’da bir, bir ilgilenmeleri kem gözlerden uzak dedirttiler. Konuklar ise genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi.

Gecenin Muhteşem çifti Mediha-İbrahim Gökçü Çiftinin Anne ve Babaları Biricik evlatlarının düğün törenlerinde Gecenin kusursuz olması için büyük çaba ve gayret sarfederek düğünün mükemmel olması için ellerinden gelen her türlü fedakârlıktan kaçınmadılar ve konuklarla’da tek, tek ilgilendiler.

ibrahim mediha

Çiçeği burnundaki genç çiftin bu muhteşem düğün töreninde kendilerini yalnız bırakmayan tüm konuklar genç çifti kutlayarak bir ömür boyu bir yastıkta kocamaklarını dilediler ve çiçeği burnundaki  genç çift  bol, bol oynayarak kendileri için yapılan muhteşem düğünün tadını çıkardılar  ilerleyen saatlerinde ise konuklar ile gecenin muhteşem çifti düğünün gereklerini yerine getirerek bol, bol oynayarak gecenin tadını çıkardılar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Nijerya'da kurtarılan denizciler Türkiye'de

ibrahim medihasına kavuştu 4

KozanBilgi.Net Yönetimi olarak yeni çiftleri tebrik ediyor, ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın