İki Muhtar Adayı Kayhan Mahallesindeki Arıtma Tesisinin Islahı İçin Birlikte Çalışma Kararı Aldı

İki Muhtar Adayı Kayhan Mahallesindeki Arıtma Tesisinin Islahı İçin Birlikte Çalışma Kararı Aldı

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni ve Gaziköy Mahallesi Muhtar adayı Türkeş Manga ile Kayhan Mahallesi Muhtar adayı Levent Göçer bölgemizin en büyük sorunlarından birisi olan Kayhan Mahallesinde insanlarımızı kanser hastalığıyla boğuşturan arıtma tesisinin rehabilitesi konusunda birlikte çalışma kararı aldılar.

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’yı Gaziköydeki yayın merkezinde ziyaret eden Kayhan Mahallesi Muhtar Adayı Levent Göçer Kayhandaki vatandaşlarımızın çok uzun yıllardan bu yana yaşadıkları dramın sona erdirilmesi için TEMA Kozan Çevre Politikaları Sorumlusu Türkeş Manga’dan yardım istedi.

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’da yaptığı açıklamasında “TEMA Kozan Çevre Politikaları Sorumlusu ve bir basın mensubu olarak bu konuyu yıllardır gündeme taşıyor ve sıcak tutmaya çalışıyorum. Buradaki insanlarımızın mağduriyetlerinin sona erdirilmesi için yıllrdır boş vaatler verildi. Ama artık vatandaş olarak hepimizin bu doğa katliamına dur demenin zamanı geldi” dedi.
Türkeş Manga daha sonra TEMA Kozan İlçe Temsilcisi Derya Deniz’i de telefonla arayarak TEMA Yönetiminin daha önceki yıllarda belirttiğim gibi hep birlikte Kayhan Mahallesinde yöre halkıyla bir araya gelerek onların bu çok önemli yaşamsal sorunlarını basın kuruluşları ile beraber yetkililerin duyacağı şekilde özellikle yaklaşan yerel seçimler öncesinde gür bir sesle haykırmamız gerekiyor” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Türk Kızılay'ından Kaymakam Gürçam'a nezaket ziyareti
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın