İl il milletvekilleri listesi – 2018 Milletvekili dağılımı

İl il milletvekilleri listesi – 2018 Milletvekili dağılımı

27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nin kesin olmayan sonuçları belli oldu. Kesin olmayan sonuçlara göre AK Parti 293, CHP 146, HDP 67, MHP 50, İYİ Parti 44 milletvekili ile TBMM’de temsil edilecek.

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Jülide Sarıeroğlu
2- Tamer Dağlı
3- Mehmet Şükrü Erdinç
4- Ahmet Zenbilci
5- Abdullah Doğru
MHP
1- Muharrem Varlı
2- Ayşe Sibel Ersoy
CHP
1- Ayhan Barut
2- Orhan Sümer
3- Müzeyyen Şevkin
4- Burhanettin Bulut
İYİ Parti
1- İsmail Koncuk
2- Mehmet Metanet Çulhaoğlu
HDP
1- Tülay Hatımoğulları Oruç
2- Kemal Peköz

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Ahmet Aydın
2- İbrahim Halil Fırat
3- Muhammed Fatih Toprak
4- Yakup Taş
CHP
1- Abdurrahman Tutdere

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Veysel Eroğlu
2- Ali Özkaya
3- İbrahim Yurdunuseven
MHP
1- Mehmet Taytak
CHP
1- Burcu Köksal
İYİ Parti
1- Gültekin Uysal

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Ekrem Çelebi
HDP
1- Berdan Öztürk
2- Dirayet Dilan Taşdemir
3- Abdullah Koç

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Mustafa Levent Karahocagil
2- Hasan Çilez
CHP
1- Mustafa Tuncer

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Yıldırım Tuğrul Türkeş
2- Fatih Şahin
3- Yalçın Akdoğan
4- Ali İhsan Arslan
MHP
1- Mevlüt Karakaya
CHP
1- Tekin Bingöl
2- Levent Gök
3- Ali Haydar Hakverdi
4- Bülent Kuşoğlu
5- Gamze Taşcıer
İYİ Parti
1- Koray Aydın
2- İbrahim Halil Oral
HDP
1- Filiz Kerestecioğlu Demir

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı
AK Parti
1- Mustafa Destici
2- Lütfiye Selva Çam
3- Emrullah İşler
4- Orhan Yegin
5- Arife Polat Düzgün
6- Zeynep Yıldız
MHP
1- Sadir Durmaz
2- Nevin Taşlıçay
CHP
1- Murat Emir
2- Yıldırım Kaya
İYİ Parti
1- Şenol Bal
İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Mehmet Naci Bostancı
2- Asuman Erdoğan
3- Nevzat Ceylan
4- Barış Aydın
5- Hacı Turan
MHP
1- Yaşar Yıldırım
2- Erkan Haberal
CHP
1- Ahmet Haluk Koç
2- Nihat Yeşil
3- Servet Ünsal
İYİ Parti
1- Durmuş Yılmaz
2- Ayhan Altıntaş

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Mevlüt Çavuşoğlu
2- Mustafa Köse
3- Sena Nur Çelik
4- İbrahim Aydın
5- Atay Uslu
6- Kemal Çelik
MHP
1- Abdurrahman Başkan
CHP
1- Deniz Baykal
2- Çetin Osman Budak
3- Rafet Zeybek
4- Aydın Özer
5- Cavit Arı
İyi Parti
1- Feridun Bahşi
2- Hasan Subaşı
3- Tuba Vural Çokal
HDP
1- Kemal Bülbül

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Ertunç Erkan Balta
CHP
1- Uğur Bayraktutan

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Mustafa Savaş
2- Bekir Kuvvet Erim
3- Metin Yavuz
MHP
1- Deniz Depboylu
CHP
1- Bülent Tezcan
2- Hüseyin Yıldız
3- Süleyman Bülbül
İYİ Parti
1- Aydın Adnan Sezgin

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Adil Çelik
2- Belgin Uygur
3- Yavuz Subaşı
4- Mustafa Canbey
5- Pakize Mutlu Aydemir
CHP
1- Ahmet Akın
2- Fikret Şahin
3- Ensar Aytekin
İYİ Parti
1- İsmail Ok

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Selim Yağcı
CHP
1- Yaşar Tüzün

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Cevdet Yılmaz
2- Feyzi Berdibek
HDP
1- Erdal Aydemir

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Cemal Taşar
2- Vahit Kiler
HDP
1- Mahmut Celadet Gaydalı

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Arzu Aydın
2- Fehmi Küpçü
CHP
1- Tanju Özcan

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Bayram Özçelik
2- Yasin Uğur
CHP
1- Mehmet Göker

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Hakan Çavuşoğlu
2- Mustafa Esgin
3- Refik Özen
4- Emine Yavuz Gözgeç
5- Ahmet Kılıç
MHP
1- İsmet Büyükataman
CHP
1- Lale Karabıyık
2- Erkan Aydın
3- Nurhayat Altaca Kayışoğlu
İYİ Parti
1- İsmail Tatlıoğlu

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Efkan Ala
2- Osman Mesten
3- Vildan Yılmaz Gürel
4- Zafer Işık
5- Muhammet Müfit Aydın
6- Atilla Ödünç
MHP
1- Mustafa Hidayet Vahapoğlu
CHP
1- Orhan Sarıbal
2- Yüksel Özkan
İYİ Parti
1- Ahmet Kamil Erozan

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Bülent Turan
2- Jülide İskenderoğlu
CHP
1- Muharrem Erkek
2- Özgür Ceylan

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Muhammet Emin Akbaşoğlu
2- Salim Çivitcioğlu

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Ahmet Sami Ceylan
2- Oğuzhan Kaya
3- Erol Kavuncu
CHP
1- Tufan Köse

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Cahit Özkan
2- Şahin Tin
3- Ahmet Yıldız
4- Nilgün Ök
CHP
1- Gülizar Biçer Karaca
2- Kazım Arslan
3- Haşim Teoman Sancar
İYİ Parti
1- Yasin Öztürk

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Mehmet Mehdi Eker
2- Ebubekir Bal
3- Oya Eronat
HDP
1- Adnan Selçuk Mızraklı
2- Salihe Aydeniz
3- İmam Taşçıer
4- Remziye Tosun
5- Hişyar Özsoy
6- Semra Güzel
7- Garo Paylan
8- Dersim Dağ
9- Musa Farisoğulları

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Fatma Aksal
CHP
1- Okan Gaytancıoğlu
2- Erdin Bircan
İYİ Parti
1- Orhan Çakırlar

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Metin Bulut
2- Sermin Balık
3- Zülfü Tolga Ağar
4- Zülfü Demirbağ
CHP
1- Gürsel Erol

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Süleyman Karaman
2- Burhan Çakır

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Recep Akdağ
2- Zehra Taşkesenlioğlu
3- Selami Altınok
4- İbrahim Aydemir
MHP
1- Kamil Aydın
İYİ Parti
1- Muhammet Naci Cinisli

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Nabi Avcı
2- Harun Karacan
3- Emine Nur Günay
MHP
1- Metin Nurullah Sazak
CHP
1- Utku Çakırözer
2- Jale Nur Süllü
İYİ Parti
1- Arslan Kabukcuoğlu

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Abdulhamit Gül
2- Ahmet Uzer
3- Mehmet Erdoğan
4- Abdullah Nejat Koçer
5- Derya Bakbak
6- Ali Şahin
7- Müslüm Yüksel
8- Mehmet Sait Kirazoğlu
MHP
1- Ali Muhittin Taşdoğan
2- Sermet Atay
CHP
1- Bayram Yılmazkaya
2- İrfan Kaplan
İYİ Parti
1- İmam Hüseyin Filiz
HDP
1- Mahmut Toğrul

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  MEB duyurdu! 3 gün uzaktan eğitime ara veriliyor
İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Cemal Öztürk
2- Kadir Aydın
3- Sabri Öztürk
CHP
1- Necati Tığlı

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Hacı Osman Akgül
2- Cihan Pektaş

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

HDP
1- Leyla Güven
2- Sait Dede
3- Özgür Zeydanoğlu

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Hacı Bayram Türkoğlu
2- Hüseyin Yayman
3- Abdulkadir Özel
4- Hüseyin Şanverdi
MHP
1- Lütfi Kaşıkçı
2- İbrahim Gül
CHP
1- Mehmet Güzelmansur
2- Suzan Şahin
3- Serkan Topal
4- İsmet Tokdemir
HDP
1- Barış Atay Mengüllüoğlu

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Süreyya Sadi Bilgiç
2- Recep Özel
3- Mehmet Uğur Gökgöz
İYİ Parti
1- Aylin Cesur

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Lütfi Elvan
2- Ali Cumhur Taşkın
3- Zeynep Gül Yılmaz
4- Hacı Özkan
MHP
1-Olcay Kılavuz
2-Baki Şimşek
CHP
1- Cengiz Gökçel
2- Alpay Antmen
3- Ali Mahir Başarır
İYİ Parti
1- Behiç Çelik
2- Zeki Hakan Sıdalı
HDP
1- Fatma Kurtulan
2- Rıdvan Turan

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Berat Albayrak
2- Nurettin Canikli
3- Mustafa Ataş
4- Erol Kaya
5- Vedat Demiröz
6- Ravza Kavakcı Kan
7- Osman Boyraz
8- İsmet Uçma
9- Mihrimah Belma Satır
10- Ahmet Berat Çonkar
11- Hulusi Şentürk
12- Müşerref Pervin Tuba Durgut
13- Eyüp Özsoy
14- Serkan Bayram
15- Fatih Süleyman Denizolgun
MHP
1- Edip Semih Yalçın
2- İzzet Ulvi Yönter
CHP
1- İbrahim Özden Kaboğlu
2- Mehmet Akif Hamzaçebi
3- Gamze Akkuş İlgezdi
4- Onursal Adıgüzel
5- Fethi Açıkel
6- Gürsel Tekin
7- İlhan Kesici
8- Oğuz Kaan Salıcı
9- Mahmut Tanal
10- Saliha Sera Kadıgil Sütlü
11- Hüseyin Emre Bağce
İYİ Parti
1- Hayrettin Nuhoğlu
2- Ahmet Çelik
3- Yavuz Ağıralioğlu
HDP
1- Pervin Buldan
2- Musa Piroğlu
3- Erkan Baş
4- Erol Katırcıoğlu

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Süleyman Soylu
2- Fatma Betül Sayan Kaya
3- Volkan Bozkır
4- Abdullah Güler
5- Hasan Turan
6- Serap Yaşar
7- Aziz Babuşcu
8- Şirin Ünal
9- Canan Kalsın
10- Ahmet Hamdi Çamlı
11- Markar Eseyan
12- Mustafa Demir
13- İffet Polat
MHP
1- Celal Adan
2- Cemal Çetin
CHP
1- Kadri Enis Berberoğlu
2- Aykut Erdoğdu
3- Ahmet Ünal Çeviköz
4- Mustafa Sezgin Tanrıkulu
5- Yüksel Mansur Kılınç
6- Yunus Emre
7- Gökan Zeybek
8- Ali Şeker
İYİ Parti
1- Ümit Özdağ
2- Fatih Mehmet Şeker
HDP
1- Ahmet Şık
2- Oya Ersoy
3- Hüda Kaya

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Numan Kurtulmuş
2- Mehmet Muş
3- Akif Çağatay Kılıç
4- Mehmet Doğan Kubat
5- Tülay Kaynarca
6- Halis Dalkılıç
7- Emine Sare Aydın Yılmaz
8- Nevzat Şatıroğlu
9- Zafer Sırakaya
10- Rümeysa Kadak
11- Ahmet Mücahit Arınç
12- Mustafa Yeneroğlu
13- Erkan Kandemir
14- Şamil Ayrım
15- Alev Dedegil
MHP
1- Feti Yıldız
2- İsmail Faruk Aksu
3- Arzu Erdem
CHP
1- Engin Altay
2- Erdoğan Toprak
3- Mehmet Bekaroğlu
4- Zeynel Emre
5- Sibel Özdemir
6- Özgür Karabat
7- Turan Aydoğan
8- Emine Gülizar Emecan
9- Nazır Cihangir İslam
İYİ Parti
1- Abdul Ahat Andican
2- Ümit Beyaz
3- Hayati Arkaz
HDP
1- Zeynel Özen
2- Dilşat Canbaz Kaya
3- Hakkı Saruhan Oluç
4- Ali Kenanoğlu
5- Züleyha Gülüm

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Binali Yıldırım
2- Mahmut Atilla Kaya
3- Ceyda Bölünmez Çankırı
4- Cemal Bekle
MHP
1- Hasan Kalyoncu
CHP
1- Ahmet Tuncay Özkan
2- Murat Bakan
3- Özcan Purçu
4- Kani Beko
5- Mehmet Ali Çelebi
6- Tacettin Bayır
7- Ednan Arslan
İYİ Parti
1- Dursun Müsavat Dervişoğlu
HDP
1- Serpil Kemalbay Pekgözegü

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Hamza Dağ
2- Fehmi Alpay Özalan
3- Necip Nasır
4- Yaşar Kırkpınar
MHP
1- Tamer Osmanağaoğlu
CHP
1- Kemal Kılıçdaroğlu
2- Selin Sayek Böke
3- Kamil Okyay Sındır
4- Atila Sertel
5- Sevda Erdan Kılıç
6- Mahir Polat
7- Bedri Serter
İYİ Parti
1- Aytun Çıray
HDP
1- Murat Çepni

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Ahmet Arslan
2- Yunus Kılıç
HDP
1- Ayhan Bilgen

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Hakkı Köylü
2- Metin Çelik
CHP
1- Hasan Baltacı

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Mehmet Özhaseki
2- Mustafa Elitaş
3- Taner Yıldız
4- İsmail Emrah Karayel
5- İsmail Tamer
6- Hülya Nergis
MHP
1- İsmail Özdemir
2- Mustafa Baki Ersoy
CHP
1- Çetin Arık
İYİ Parti
1- Dursun Ataş

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Selahattin Minsolmaz
CHP
1- Türabi Kayan
2- Vecdi Gündoğdu

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Mustafa Kendirli
CHP
1- Metin İlhan

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Fikri Işık
2- İlyas Şeker
3- Radiye Sezer Katırcıoğlu
4- Mehmet Akif Yılmaz
5- Sami Çakır
6- Cemil Yaman
7- Emine Zeybek
MHP
1- Saffet Sancaklı
CHP
1- Fatma Kaplan Hürriyet
2- Haydar Akar
3- Tahsin Tarhan
İYİ Parti
1- Lütfü Türkkan
HDP
1- Ömer Faruk Gergerlioğlu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kaymakam Şafak Gürçam'dan Anneler Günü Mesajı
İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Ahmet Sorgun
2- Tahir Akyürek
3- Orhan Erdem
4- Leyla Şahin Usta
5- Ziya Altunyaldız
6- Hacı Ahmet Özdemir
7- Gülay Samancı
8- Abdullah Ağralı
9- Selman Özboyacı
10- Halil Etyemez
MHP
1- Mustafa Kalaycı
2- Esin Kara
CHP
1- Abdullatif Şener
2- Abdulkadir Karaduman
İYİ Parti
1- Fahrettin Yokuş

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Ahmet Tan
2- İshak Gazel
3- Ceyda Çetin Erenler
MHP
1- Ahmet Erbaş
CHP
1- Ali Fazıl Kasap

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Bülent Tüfenkci
2- Öznur Çalık
3- Ahmet Çakır
4- Hakan Kahtalı
MHP
1- Mehmet Celal Fendoğlu
CHP
1- Veli Ağbaba

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Murat Baybatur
2- Uğur Aydemir
3- İsmail Bilen
4- Semra Kaplan Kıvırcık
5- Mehmet Ali Özkan
MHP
1- Erkan Akçay
CHP
1- Özgür Özel
2- Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu
3- Bekir Başevirgen
İYİ Parti
1- Tamer Akkal

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Mahir Ünal
2- Ahmet Özdemir
3- Celalettin Güvenç
4- İmran Kılıç
5- Mehmet Cihat Sezal
6- Habibe Öçal
MHP
1- Sefer Aycan
İYİ Parti
1- Faruk Atlı

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Şeyhmus Dinçel
2- Cengiz Demirkaya
HDP
1- Mithat Sancar
2- Pero Dundar
3- Tuma Çelik
4- Ebrü Günay

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Mehmet Yavuz Demir
2- Yelda Erol Gökcan
CHP
1- Mürsel Alban
2- Suat Özcan
3- Burak Erbay
4- Süleyman Girgin
İYİ Parti
1- Metin Ergun

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Mehmet Emin Şimşek
2- Abdulselam Er
HDP
1- Gülüstan Kılıç Koçyiğit
2- Mensur Işık

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Mustafa Açıkgöz
2- Yücel Menekşe
CHP
1- Faruk Sarıaslan

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Yavuz Ergun
2- Selim Gültekin
CHP
1- Ömer Fethi Gürer

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Şenel Yediyıldız
2- Ergün Taşcı
3- Metin Gündoğdu
MHP
1- Cemal Enginyurt
CHP
1- Seyit Torun
2- Mustafa Adıgüzel

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Hayati Yazıcı
2- Osman Aşkın Bak
3- Muhammed Avcı

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Ali İhsan Yavuz
2- Recep Uncuoğlu
3- Kenan Sofuoğlu
4- Çiğdem Erdoğan Atabek
MHP
1- Muhammed Levent Bülbül
CHP
1- Engin Özkoç
İYİ Parti
1- Ümit Dikbayır

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Ahmet Demircan
2- Yusuf Ziya Yılmaz
3- Çiğdem Karaaslan
4- Fuat Köktaş
5- Orhan Kırcalı
MHP
1- Erhan Usta
CHP
1- Kemal Zeybek
2- Neslihan Hancıoğlu
İYİ Parti
1- Bedri Yaşar

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Osman Ören
HDP
1- Meral Danış Beştaş
2- Sıdık Taş

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Nazım Maviş
CHP
1- Barış Karadeniz

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- İsmet Yılmaz
2- Mehmet Habib Soluk
3- Semiha Ekinci
MHP
1- Ahmet Özyürek
CHP
1- Ulaş Karasu

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Mustafa Şentop
2- Mustafa Yel
3- Çiğdem Koncagül
CHP
1- Faik Öztrak
2- İlhami Özcan Aygun
3- Candan Yüceer
İYİ Parti
1- Enez Kaplan

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Yusuf Beyazıt
2- Mustafa Arslan
3- Özlem Zengin
MHP
1- Yücel Bulut
CHP
1- Kadim Durmaz

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

Ak Parti
1- Muhammet Balta
2- Adnan Günnar
3- Bahar Ayvazoğlu
4- Salih Cora
CHP
1- Ahmet Kaya
İYİ Parti
1- Hüseyin Örs

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

CHP
1- Polat Şaroğlu
HDP
1- Alican Önlü

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Ahmet Eşref Fakıbaba
2- Mehmet Kasım Gülpınar
3- Halil Özcan
4- Zemzem Gülender Açanal
5- Mehmet Ali Cevheri
6- İbrahim Halil Yıldız
7- Halil Özşavlı
8- Ahmet Akay
MHP
1- İbrahim Özyavuz
CHP
1- Aziz Aydınlık
HDP
1- Nimetullah Erdoğmuş
2- Ayşe Sürücü
3- Nusrettin Maçin
4- Ömer Öcalan

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Mehmet Altay
2- İsmail Güneş
CHP
1- Özkan Yalım

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Osman Nuri Gülaçar
2- İrfan Kartal
3- Abdulahat Arvas
HDP
1- Sezai Temelli
2- Bedia Özgökçe Ertan
3- Murat Sarısaç
4- Muazzez Orhan
5- Tayip Temel

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Bekir Bozdağ
2- Yusuf Başer
MHP
1- İbrahim Ethem Sadef
CHP
1- Ali Keven

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Polat Türkmen
2- Ahmet Çolakoğlu
3- Hamdi Uçar
CHP
1- Ünal Demirtaş
2- Deniz Yavuzyılmaz

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- İlknur İnceöz
2- Cengiz Aydoğdu
MHP
1- Ramazan Kaşlı
İYİ Parti
1- Ayhan Erel

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Fetani Battal

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Recep Şeker
2- Selman Oğuzhan Eser
CHP
1- İsmail Atakan Ünver

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Ramazan Can
MHP
1- Halil Öztürk
CHP
1- Ahmet Önal

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Ziver Özdemir
HDP
1- Feleknas Uca
2- Necdet İpekyüz
3- Ayşe Acar Başaran
4- Mehmet Ruştu Tiryaki

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Rizgin Birlik
HDP
1- Hasan Özgüneş
2- Nuran İmir
3- Hüseyin Kaçmaz

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Yılmaz Tunç
CHP
1- Aysu Bankoğlu

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Orhan Atalay
CHP
1- Öztürk Yılmaz

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

MHP
1- Yaşar Karadağ
HDP
1- Habip Eksik

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Ahmet Büyükgümüş
2- Meliha Akyol
CHP
1- Özcan Özel

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Cumhur Ünal
2- Niyazi Güneş
CHP
1- Hüseyin Avni Aksoy

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Mustafa Hilmi Dülger
2- Ahmet Salih Dal

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Mücahit Durmuşoğlu
2- İsmail Kaya
MHP
1- Devlet Bahçeli
CHP
1- Baha Ünlü

İşte il il kazanan milletvekillerinin listesi - Milletvekili dağılımı

AK Parti
1- Fahri Çakır
2- Ayşe Keşir
MHP
1- Ümit Yılmaz

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın