IMQS Sertifikamız

IMQS Sertifikamız

KozanBilgi.Net, zengin içerik ve hızlı habercilik anlayışıyla bölgesinin lideri, Türkiye’nin en prestijli internet gazeteleri arasındaki yerini aldı.

Türkiye’nin bilgi paylaşım portalı KozanBilgi.Net; İnternet yayınları, kuruluş ve yönetim yapısı, içerik sağlama, güncelleme sıklığı ve güvenilirlik gibi başlıklar altında değerlendirildikten sonra, IMQS Sertifikalı Site tescil belgesini alarak yayıncılık kalitesini uluslararası düzeyde tescil ettirmiş oldu.

​Yayına başladığı günden beri tarafsız, dürüst, objektif ve cesur yayınlar yapan KozanBilgi.Net’e, kısa adı IMQS olan “International Media Quality Standards Organisation” tarafından Uluslararası Medya Kalite Standartlarına uygunluk sertifikası verildi.

Siz okurlarımızdan aldığımız güç ve destekle  bugüne kadar yayın ilkelerimizden asla  taviz vermeden, dün olduğu gibi bugün ve yarın da aynı çizgide olacağımızı belirtir, tüm okurlarımıza teşekkür ederiz.

Belge doğruluğunu sorgulamak için tıklayın

certificates

IMQS Nedir?

IMQS, International Media Quality Standards Organisation (Uluslararası Medya Kalite Standartları) medya alanında kalite, eğitim ve yönetim standartlarını arttırmaya yönelik çalışmalar yürütmek üzere Dünya genelinde başta medya kuruluşları olmak üzere, sektör profesyonellerine hizmet vermesi amaçlanarak kurulmuştur.

Bu proje dâhilinde, bir süredir izlemeye alınan KozanBilgi.Net; İnternet yayınları, kuruluş ve yönetim yapısı, içerik sağlama, güncelleme sıklığı ve güvenilirlik gibi başlıklar altında değerlendirildikten sonra “IMQS Sertifikalı Site” tescil belgesine sahip olarak yayıncılık kalitesi belgelendi ve tescil edilmiş oldu.

Tarafsızlığa ve Objektif olmaya bağlı kalarak ilk yayın tarihimizden bugüne kadar siz değerli okuyucularımızın bize olan güveni ve ilgisi sayesinde KozanBilgi.Net’i yaşattık ve yaşatmaya da devam edeceğiz.

Kamuoyuna ve okuyucularımıza saygılarımızla…

Türkeş Manga
KozanBilgi.Net Kurucusu ve
Genel Yayın Yönetmeni

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın