İşte Onurlu destek

İşte Onurlu destek

Müzsan Federasyonu ve AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Akan ; okul harçlığını çıkartmaya çalışırken çalıştığı barda dövülerek öldürüldüğü ifade edilen İsmail Demirci’nin ailesini ziyaret ederek taziyelerini iletti.

Okul harçlığını çıkarmak için darbuka çaldığı bardan çıkışta, tartıştığı kişiler tarafından dövülerek öldürülen Gaziantep Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Konservatuvar Bölümü son sınıf öğrencisi İsmail Değirmenci ‘nin Adana’nın Seyhan İlçesine bağlı Hürriyet Mahallesi’ndeki taziye evine ziyaretçi akını yaşanıyor. Merhum İsmail Değirmenci’nin ailesini Türkiye Müzisyenler ve Sanatçılar Federasyonu Başkanı Ahmet Onurlu , AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Akan ve beraberindeki heyet ziyaret ederek taziyelerini iletti. Taziye ziyaretine Müzsan Federasyonu Genel Başkan Yardımcıları Ozan Ali Dağcı, Cumali Tuncer, Adana İl Başkanı Adem Sincar, İl Başkan Yardımcısı Nevzat Karabulut ve beraberindeki heyet katıldı.“ACIMIZ BİR KEZ DAHA KATLANDI”

Taziye ziyareti sırasında merhum İsmail Değirmenci’nin annesi Leyla Değirmenci, kardeşleri Behiye, Mustafa, Behsat Değirmenci ile görüşerek acılarını paylaşan Türkiye Müzisyenler ve Sanatçılar Federasyonu Başkanı Ahmet Onurlu , AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Akan ve beraberindeki heyet acılı ailenin yanında olduklarını yineledi. Müzsan Federasyonu olarak avukatlarına tam yetki verdiklerini belirten Genel Başkan Ahmet Onurlu, “ İsmail kardeşimizin ailesini görünce acımız bir kez daha katlandı. Bizler Müzsan ailesi olarak merhum kardeşimize rabbimizden rahmet dileriz. Kederli ailemize baş sağlığı dileklerimizi sunarız. İsmail kardeşimizi katledenlerden yasalar çerçevesinde gerekli hesabın sorulması noktasında üzerimize düşen görevi yapacağız.” Dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Haftanın Kahramanları - Dr. Aykut Şahin, Müjgan Atıcı, Mehmet Çoban

“GEREĞİNİN YAPILMASINI SAĞLAYACAĞIZ”

AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Akan da merhum İsmail Değirmenci’nin ailesinin her zaman yanında olduklarını ifade etti. Ahmet Akan, “ Kardeşimize rabbimizden rahmet diliyorum. Acınızı yürekten paylaşıyorum. Müzsan Genel Başkanı Ahmet Onurlu kardeşimizin ifadelerine yürekten katılıyoruz.Gereğinin yapılmasını yasalar ölçüsünde sağlayacağız.” Diye konuştu.

İSMAİLİM BİZİM HAYAT KAYNAĞIMIZDI”

Merhum İsmail Değirmenci’nin annesi Leyla Değirmenci, kardeşleri Behiye, Mustafa, Behsat Değirmenci ise faillerin en ağır şekilde cezalandırılmasını istedi. Leyla Değirmenci,” İsmailim bizim yaşam kaynağımızdı. Neşe kaynağımızdı.İsmailime kıyanlar insan olamazlar. Sizlerden tek ricam İsmailimi öldürenlerden hesabını sormanızdır.” Dedi.Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın