İYİ Parti’den KozanBilgi.Net’e Nezaket Ziyareti

İYİ Parti’den KozanBilgi.Net’e Nezaket Ziyareti

İYİ Parti Kozan İlçe Teşkilatı kurucusu ve Adana Milletvekili Adayı Hamza Gültekin, Kozan İlçe Başkanı Kenan Avan ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Veysel Sırkıntı ile Adnan Enişte KozanBilgi.Net’e nezaket ziyaretinde bulundular.

KozanBilgi.Net’in Gazi Mahallesinde yayın merkezi olan Fulya Market’e gelerek Türkeş Manga ile bir süre sohbet eden İYİ Parti yöneticileri KozanBilgi.Net’in yayın çizgisini beğendiklerini belirtirken İlçe Başkanı Kenan Avan “Türkeş Beye özellikle teşekkür etmek istiyorum. Bölgemizde olan biteni anında KozanBilgi.Net’den öğreniyoruz. Büyük bir web sitesi ve örnek bir çalışma sergiliyor başarılarının devamını diliyorum” dedi.

İYİ Parti Adana Milletvekili Adayı Hamza Gültekin ve Kozan İlçe Başkanı Kenan Avan konuşmalarında “Vatandaşlarımızın samimi sıcak duygularıyla partimize gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı büyük bir mutluluk ve onur duyuyoruz. Ülkemizin yeniden şahlanışı, birlik ve beraberliğimizin pekişmesi için halkımız partimizin genel başkanı Sayın Meral Akşener Hanımefendiye büyük bir ilgi ve umutla onun cumhurbaşkanı olmasını bekliyorlar, bu dilekle parti binamıza akın akın gelen vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Ülkemizin yalnız ve sahipsiz olmadıklarını onların heyecanlarından görüyoruz” dediler.

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’da misafirlerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “16 yıldan bu yana batağa sürüklenen ülkemizde aydınlık günlerin gelmesi umuduyla başarılar diliyorum” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yunan Savunma Bakanı: Tehdit altındayız, adaları silahlandırmaya devam edeceğiz
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın