Kadir Aydar: “Ceyhan benim büyük ailem”

Kadir Aydar: “Ceyhan benim büyük ailem”

Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Kadir Aydar, çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdürüyor.

Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Kadir Aydar, sadece Millet İttifakına mensup olanların değil herkesin oyunu almaya talip olduklarını söyledi. Aydar “Ceyhanımızda herkesi kucaklayacağım. Bir olacağız, beraber olacağız. Belediye Meclisimizi ve Projelerimizi bu anlayış üzerine hazırladık” dedi.

Adaylığı açıklandıktan sonra Ceyhan’da büyük bir coşkuyla karşılanan Kadir Aydar, Burhaniyeden Küçük Kırım’a, Gaziosmanpaşa’dan Emek’e, Dokuztekne’den Gümürdülüye, Fatih Sultan Mehmet’ten Yeşildam’a, Sarımazı’dan Camuzağılı’na kadar olan tüm mahallelerde yaptığı ziyaretlerde halkın yoğun ilgisiyle karşılandı.
Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Kadir Aydar “Ceyhan benim büyük ailem diyerek çıktığım bu yolda Ceyhan Belediye Başkan Adayı olarak herkesi kucaklayacak, sıkılmadık el, gidilmedik ev bırakmayacağım. Bu seçimden sonra da aynen devam edecek. Ben Ceyhanlı hemşerilerimin gözünde umudu gördüm. Bu beni çok mutlu etti. Çünkü hepimiz inanıyoruz. Umudu yakaladık, şimdi de başarıyı yakalayacağız. Bütün herkesi kucaklayan, bir olan, beraber olan politikalarımızla projelerimizle yola çıktık. Bir olacağız beraber olacağız. Çünkü bir olursak beraber olursak Ceyhan Belediye Başkanlığını alır ve mutlu, yaşanabilir bir Ceyhan hedefimizi gerçekleştirebiliriz” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Şırnak’ta askeri helikopter düştü: 13 şehidimiz var
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın