Kaf Dağının Işıkları Gumısta – Kutarba Pınar Korkmaz

Kaf Dağının Işıkları Gumısta – Kutarba Pınar Korkmaz

Kafdağı’nın Işıkları Gumısta:

İddia ediyorum ki bu kitapta yazanları, yaşananları bu güne kadar hiç okumadınız. Bu kitap bir röportaj kitap çünkü. Tamamen kaynak kişilerin kendilerinden edinilmiş bilgileri yazar bizlere aktarırken tarihte yaşananlara da tanıklık edeceksiniz. Kah üzülecek, kah heyecanlanacak kah dayanışmaya tanıklık edeceksiniz. Beş Kafkasyalı yazar ile yapılmış röportajlarda bu yazarların toplumları adına mücadelelerini okuyacaksınız. Bu kahramanlara hayran kalacağınızdan kuşkumuz yok.

Bu mükemmel mücadeleci insanların yaşadıkları hayatlara belki şaşacak, belki üzüleceksiniz. Ancak sonunda içinizde bir acı kalacak kuşkusuz.

Aslında kazanılanların ardında yaşananlar anlatılıyor bu kitapta ve kazanılanların ardındaki kayıplar ve unutulmayan bazı anılar…

1992 1994 yılları arasında yaşanan Abhazya Gürcistan savaşı ve bilinmeyenleri de bu kitapta yazarların mücadelelerinden okuyacaksınız.

Kitap türkçe ve ingilizce olarak basılmış olup imzalı olarak da Yazarın kendisinden temin edilebiliyor. Yazarın İnstagram adresine mesaj yollayarak yazarla irtibata geçebilirsiniz.

Yazarın Instagram adresi: Kutarba Pınar Ersoy Korkmaz

İyi okumalar…Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın