KAHRAMAN SİLAHLI KUVVETLERİMİZE SELAM OLSUN!

KAHRAMAN SİLAHLI KUVVETLERİMİZE SELAM OLSUN!

Türk Silahlı Kuvvetlerimiz Suriye’de oluşturulacak güvenli bölge için kahramanca mücadele ederek terör örgütlerine ve onların sahipleri sözde Dünyanın Jandarmalarına büyük bir insanlık dersi veriyor.

İşte bu bağlamda askerimizi, devletimizi yapılan operasyonda haksız göstermek için binbir türlü yalana başvuran eli kanlı terör örgütü ve onların kalemşörleri büyük bir karalama kampanyası içerisindeler.

Damarlarında Türk kanı taşıyan her Türk vatandaşı gibi bende bir makalemi hazırlayarak bunu İngilizce metne çevirip çok sayıda yabancı ülkelerin haber ve siyasi portalları ile eğitim sitelerinde paylaşıyorum. Onların anladığı Dünya dili olarak kullanılan İngilizceyi seçip yayınladım. Siz değerli okurlarıma da yazımın Türkçe metnini aşağıda sunuyorum.

Allah kahraman ordumuzun, silahlı kuvvetlerimizin yar ve yardımcısı olsun. Devletimize zeval vermesin. Ülkemizin birlik ve birliği daim, bizleri bölüp parçalamaya çalışacak alçakları da Cenab-ı Allah, kahr-ı perişan eylesin.

*****
PKK/PYD uzun yıllardır Türkiye’yi bölmek için kurulmuş on binlerce masum insanımızı, kundaktaki bebekleri alçakça, kalleşçe katletmiş ABD gibi emperyalist ülkelerin bölgemizde İsrail’in güvenliğini sağlamak amacıyla kurulmuş terör örgütleridir. Bizim Kürtlerle hiçbir sorunumuz yok. Aynı ekmeği, aynı vatanı, yıllardır paylaşıyoruz.

Bu vatan için onlarla beraber yaşadık. Yapılmak istenen bizi birbirimize düşürüp bölmeye çalışmak. Yıllarca sağ, sol diyerek, mezhepleri gündeme getirerek bizi hep bölmeye çalıştılar ama başaramadılar. ABD ve emperyalist ülkeler nereye girdilerse silah satıp kan getirdiler. Kardeşi kardeşe öldürttüler.

Bizim Dinimiz İslamiyet’te hoş görü ve insan hayatı her zaman önemlidir. Hiçbir Müslüman terör örgütü IŞID – DAEŞ/Daesh gibi insanları vahşice katletmez. Kafa kesmez.

Bunlar bölgemize yıllarca ABD ve destekçileri ülkeler tarafından gönderildiler. Şimdi Suriye cezaevlerinde yatan bu teröristleri kendi ülkeleri dahi kabul etmiyor. Onların bu bölücü katliamları nedeniyle terör örgütlerinden kaçıp vatanını bırakıp sınırlarımıza gelen mültecilere biz kapılarımızı açtık. Beş milyona yakın Suriyeli mülteciyi kendi ekonomimizi yok etmek pahasına misafir edip yıllarca onlara sahip çıktık.

ABD Suriyedeki bu eli kanlı terör örgütlerine on binlerce tır ve uçak dolusu silah gönderirken dünya maalesef seyretmekle yetindi. Şimdi kahraman silahlı kuvvetlerimiz ülkemizin üzerinde oynanan oyunları bozmak ve ABD’nin yıllarca kaos getirdiği komşu ülkelere barış ve huzuru getirmek, vatanlarından ayrılmış olan Suriyeli mültecileri tekrar vatanlarıyla buluşturmak için büyük bir mücadele veriyor.

Türk ordusu her zaman düşmanına bile saygılı büyük bir ordudur. Türk ordusu masum sivilleri, çocukları, kadınları hiçbir zaman hedef almaz. Türk ordusu terörün karşısında duran en büyük güç, balyoz gibi yumruktur.

Türk Milletinin bu haklı davasını manipüle etmek isteyen bazı alçaklar yıllar önce yaşanmış başka ülkelerin katliam görüntülerini Türk ordusunun Suriye’deki katliamı gibi göstermeye çalışıyorlar. Bu resimleri internetten araştırırsanız gerçeği sizler de çok iyi göreceksiniz.

Türkiye Cumhuriyeti büyük ve güçlü bir devlettir. Bölücü terör örgütlerinin birlik ve beraberliğimizi yok etmesine ülkemizi ve çevremizdeki ülkelerin parçalanmasına asla müsaade etmez ve kahraman silahlı kuvvetlerimiz gereken mücadeleyi gerektiği yerde her zaman vermesini çok iyi bilir.

Değerli arkadaşlarım biz haklı bir mücadelede vatanımızı ve sınırlarımızı korumaya çalışıyoruz. Lütfen çok iyi araştırarak sizlerde Türkiye Cumhuriyeti Devletinin haklılığını görüp bize desteğinizi gösteriniz.
Bu duygu ve düşüncelerle tüm yabancı arkadaşlarıma, dostlarıma teşekkür ediyor, en içten saygılarımı sunuyorum.

Türkeş Manga
KozanBilgi.Net
Genel Yayın Yönetmeni
*****

PKK / PYD established for many years, tens of thousands of innocent people just to divide Turkey, babies in swaddling clothes despicable, our region of the imperialist countries like the United States, which killed a treacherous terrorist organizations are established to ensure the security of Israel. We have no problems with the Kurds. We share the same bread, the same homeland, for years.

We lived with them for this homeland. What we want to do is to try to divide us and divide each other. For years, they have tried to divide us by saying right and left and bringing sects to the agenda, but they failed. Wherever the US and imperialist countries entered, they sold arms and brought blood. They got the brother killed.

Our Religion In Islam, tolerance and human life are always important. No Muslim terrorist organization brutally massacred people like ISIS / Daesh. It doesn’t cut.

They were sent to our region by the US and its supporters for years. Now, even in their own countries does not accept these terrorists in Syria prisons. Because of their separatist massacres, we opened our doors to refugees who escaped from terrorist organizations and left their homeland. We hosted nearly five million Syrian refugees at the expense of destroying our own economy and staged them for years.

Unfortunately, the United States was sending tens of thousands of trucks and airplanes to these bloody terrorist organizations in Syria. Our heroic armed forces are now struggling to disrupt the games played on our country and bring peace and tranquility to neighboring countries where the US has brought chaos for years, bringing Syrian refugees separated from their homeland back to their homeland.

The Turkish army is always a great army that respects even the enemy. The Turkish army never targets innocent civilians, children, women. The biggest force in the face of the Turkish military terror is the fist like a sledgehammer.

Some bastards who want to manipulate this righteous cause of the Turkish Nation are trying to portray the images of the massacres of other countries that took place many years ago as the massacre of the Turkish army in Syria. If you search these pictures from the internet you will see the truth very well.

The Republic of Turkey is a big and powerful state. The separatist terrorist organizations will never allow the destruction of our unity and solidarity and the disintegration of our country and the countries around us, and our heroic armed forces are well aware of the necessary struggle at any time.

Dear friends, we are trying to protect our country and borders in a righteous struggle. Please see the justness of the Republic of Turkey in the first investigating very good show us your support.

With these feelings and thoughts, I would like to thank all my foreign friends and friends and express my sincere respect.

Turkes Manga
KozanBilgi.Net
Editor in Chief

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Sponsorlu Bağlantılar
reklam