KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Karaisalı Belediye Başkan Vekili Cumali Işıl Zabıtaları Kutladı

Karaisalı Belediye Başkan Vekili Cumali Işıl Zabıtaları Kutladı

Karaisalı Belediye Başkan Vekili Cumali Işıl, Zabıta Haftası Nedeniyle Belediyede Görevli Zabıta Personeline Kızıldağ Yaylasında Yemek Verdi

ADANA –  Karaisalı Belediyesi Başkan Vekili Cumali Işıl, her yıl 1-7 Eylül arası kutlanan “Zabıta Haftası”nın 189. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Belediyede görevli zabıtalara bir yemek verdi.

Kızıldağ Yaylası’nda Kızıldağ Sofrasında verilen yemekte bir konuşma yapan Karaisalı Belediyesi Başkan Vekili Cumali Işıl, temellerinin atıldığı 1826 yılı esas alınarak her yıl kutlanan Zabıta Haftası nedeniyle ilk kez Zabıtalara yemek verdiklerini söyledi.

zabıta 1

Zabıta Müdür Vekili Serdal Durukan, Zabıta Memurları Mustafa Bolat, Hamdi Çopur, M. Ali Tuğtekin, Yusuf Oğuz, Şeref Çelik, Ruhsat Müdür Vekili Sibel Köylü, Biyolog Mine Kara ve Gıda Teknikeri Sümeyra Gökyermez ile birlikte Zabıta Müdürlüğü’nde görev yaptıklarını belirten Işıl, zabıtanın her geçen gün hizmet kalitesini artırdığını, Belediye Zabıta Müdürlüğü olarak halkın huzur, güven ve sağlık ortamında yaşamanın güvencesi olmaya devam edeceklerini söyledi.

Işıl, “Zabıtalarımız yaptıkları uygulama ve denetimleri ile vatandaşlarımıza sağlıklı, güvenli ve düzenli bir yaşam alanı sağladığı gibi ilçemizin gelişimine de katkı sunmaktadır. Zabıta olarak vatandaşlarla idaremiz arasında bir köprü görevi de görmektesiniz. Bugüne kadar yaptığınız özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyor ve 189. Yılınızı kutluyor ve görevlerinizde başarılar diliyorum” dedi.

Karaisalı Belediyesi Zabıta Müdür Vekili Serdal Durukan da, zabıta personeli adına Başkan Vekili Cumali Işıl’a verdiği yemekten dolayı teşekkür etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ermenistan Cumhurbaşkanı Sarkisyan’ın kararı Paşinyan’ı şoke etti

Karaisalı Belediyesi Başkan Vekili Cumali Işıl, 1-7 Eylül arası kutlanan “Zabıta Haftası”nın 189. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Belediyede görevli zabıtalara bir yemek verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın