Karaisalı Belediyesi Sorunları Yerinde Tespit Ediyor

Karaisalı Belediyesi Sorunları Yerinde Tespit Ediyor

6

Karaisalı Belediyesi Başkan Yardımcılarından Rifat Köroğlu, Belediyeye Gelen Şikayet Ve Talepleri Yerinde İnceliyor

ADANA- Hafta içinde kendisine iletilen sorunları hafta sonunda yerinde görüp tespit eden Karaisalı Belediye Başkan Yardımcısı Rifat Köroğlu’nun çalışmaları vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyor.

1

Köroğlu, Bekirli-Çocuklar Obası, Gökhasanlı, Çocuklar, Emelcik, Ayakkıf-Saklı, Torunsolaklı-Farsak, Hacımusalı-Solakkadirli-Ağcalı-İmancılı, Sarıkonak-Ataklı-Fettahlı, Döşekevi, Tatık, Tümenli, Ömerli, Kuşçusofulu, Nuhlu, Boztahta-Kaşköy mahallelerine giderek, bu mahallelerin başta yol ve su olmak üzere, mezarlık temizliği, istinat duvarları taleplerinin yanı sıra vatandaşların sosyal ihtiyaçlarını da belirliyor. Bazı sorunlara anında müdahale eden Köroğlu, diğer sorun ve önerilerin de belirli bir program dahilinde yapılabilmesi için gerekli çalışmalar başlatıyor.

5

Karaisalı Belediye Başkan Yardımcısı Rifat Köroğlu, “Belediye Başkanımız Saadettin Aslan’ın talimatları doğrultusunda sorunları yerinde tespit ediyoruz. Her taleple yakından ilgileniyor ve bizzat giderek çözüm bulmaya çalışıyoruz” dedi.

4

Karaisalı Belediye Başkan Yardımcısı Rifat Köroğlu, Karaisalı’nın Mahallelerine (köylerine) mahallelerine giderek sorunları yerinde tespit etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bloomberg’den Türkiye yorumu: Bölgesel resetleme gündemde
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın