Karaisalı Belediyesi’nden Jandarmaya Moral Ziyareti

Karaisalı Belediyesi’nden Jandarmaya Moral Ziyareti

Dağlıca’da 16 Askerin Şehit Edilmesinden Sonra, Karaisalı Belediye Başkan Vekili İsa Davarcı Başkanlığı’ndaki Bir Heyet, Karaisalı İlçe Jandarma Bölük Komutanlığı’na Giderek, Askerlerle Görüştü

ADANA – Dağlıca’da 16 askerin şehit olduğunu, 6 askerin ise yaralandığını terör saldırısından sonra Karaisalı Belediyesi bir heyetle, Karaisalı İlçe Jandarma Karakol Komutanlığı’na hem başsağlığı hem de moral ziyaretinde bulundu.

Karaisalı Belediyesi Başkan Vekili İsa Davarcı, Belediye Başkan Yardımcısı Rifat Köroğlu, Belediye Meclis Üyesi Esat Köse, Muhasebe Müdürü Günay Yüce ve Fen İşleri Müdürü Cumali Özcan’dan oluşan heyet, bir tepsi baklava ile İlçe Jandarma Karakol Komutanlığı’nı ziyaret etti.

User comments

Yemekhanede askerlere görüşen Karaisalı Belediyesi ekibi, askerlere baş sağlığı dileğinde bulundular. Karaisalı Belediye Başkan Vekili İsa Davarcı, “6 Eylül Pazar günü gerçekleştirilen bu alçak saldırı eli kanlı bölücü örgütün içine düştüğü aciziyetin bir çırpınışıdır. Birliğimiz, huzurumuzu ve kardeşliğimizi bozmaya cüret edenler Milletimizi tek yürek olarak bulacaklar ve bu kalleşliğin hesabını vereceklerdir. Kahraman şehitlerimize Rabbimizden rahmet diliyoruz. Ailelerine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve yüce milletimize sabırlar, yaralı Mehmetçiklerimize de acil şifalar dilerim. Başımız sağ olsun. Moralinizi bozmayın, yüksek tutun. Yüce Milletimiz bu zor günleri atlatacaktır” dedi.

Askerler de Karaisalı Belediyesi heyetine teşekkür ettiler.

User comments

Dağlıca’da 16 askerin şehit olduğunu, 6 askerin ise yaralandığını terör saldırısından sonra Karaisalı Belediyesi bir heyetle, Karaisalı İlçe Jandarma Karakol Komutanlığı’na hem başsağlığı hem de moral ziyaretinde bulundu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Rus savaş gemileri Boğaz’dan geçti

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın