Karaisalı Belediyesi’nden sanata evet

Karaisalı Belediyesi’nden sanata evet

Engelsiz Yaşam ve Farkındalık Derneği tarafından 19-25 Ekim 2015 tarihleri arasında düzenlenecek” Sanatçı yüreği engel tanımaz” başlıklı resim sergisine Karaisalı Belediyesi destek veriyor

ADANA-  Engelsiz Yaşam ve Farkındalık Derneği tarafından 19-25 Ekim 2015 tarihleri arasında düzenlenecek” Sanatçı yüreği engel tanımaz” başlıklı resim sergisine Karaisalı Belediyesi destek veriyor.

Seyhan Belediyesi ile Engelsiz Yaşam ve Farkındalık Derneği’nin birlikte organize ettiği resim sergisine Engelsiz Yaşam ve Farkındalık Derneği Başkanı Hacer Bulut, Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan ve Yardımcısı Recep Ak’ı davet etti.

ENGELSİZ 2

Karaisalı Belediye Başkanı Recep Ak, “Biz sanata evet diyoruz. Sanata ve sanatçılara imkânlarımız ölçüsünde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Engelsiz Yaşam ve Farkındalık Derneği’nin düzenlediği ‘Sanatçı Yüreği Engel Tanımaz” adlı sergiye katılacağız” dedi.

Bulut, Ressam Aisha tarafından yapılan yağlı boya sehpayı Başkan Yardımcısı Recep Ak’a hediye etti.

Engelsiz Yaşam ve Farkındalık Derneği Başkanı Hacer Bulut, Ressam Aisha tarafından yapılan yağlı boya sehpayı Başkan Yardımcısı Recep Ak’a hediye etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın