“Karaisalı MHP ile koşuyor”

“Karaisalı MHP ile koşuyor”

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, Karaisalı’da muhtarlarla bir araya gelirken ilçedeki bütün esnafı da tek tek ziyaret etti.

Başkan Baş, görülen yoğun ilgiyi “Yıllardır MHP ile yürüyen Karaisalı ilçemiz, yeni dönemde MHP ile koşmaya başladı” şeklinde değerlendirdi.

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Baş, kurmaylarıyla birlikte Karaisalı ilçesine çıkarma yaparak, muhtarlarla bir araya geldi, bütün esnafı tek tek ziyaret etti.

mhp

ÖNCE MUHTARLAR DİNLENDİ

Başkan Yusuf Baş ve MHP heyeti, Karaisalı ilçesine dolu dolu bir ziyaret gerçekleştirdi. Sabah saatlerinde başlayan program akşama kadar devam etti. Karaisalı’da önce muhtarlarla bir araya gelen Baş, onlardan yerleşim birimlerine dair sorunları birebir dinleme fırsatı buldu.

SONRA ESNAF ZİYARETİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, MHP Karaisalı İlçe Başkanı Sezai Yılmaz ve Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan’ın da hazır bulunduğu ilçedeki etkinliklerde Yusuf Baş, günün yarısını ise esnaf gezisine ayırdı. Bir dükkanda satılan çiftçi kasketlerini giyen Baş, Sözlü ve Aslan ilginç bir kare oluşturdu.

mhp2

MEŞALE DALGA DALGA…

Tek tek bütün esnafın kapısını çalan Başkan Baş, MHP’ye yönelik yoğun ilgiyi bizzat müşahede ederken “Karaisalı ilçemiz uzun yıllardır Milliyetçi Hareket ile yürüyordu. Görüyoruz ki Karaisalı yeni dönemde bu sefer Milliyetçi Hareket ile koşmaya başladı. Adana’mızın bir çok yerinde bu yöneliş var. Tufanbeyli’de MHP’ye büyük katılımla yaktığımız meşale dalga dalga yayılıyor. Allah’ın izniyle MHP tek başına iktidara koşuyor.” dedi.

mhp3

BAŞ’TAN STK’LARA ZİYARETLER

Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ile birlikte Karaisalı-Kızıldağ yaylası arasındaki yol çalışmalarını inceleyen Başkan Baş, Karaisalı Ülkü Ocakları Başkanı Kenan Küçük’ü, Karaisalı Ziraat Odası Başkanı Mahmut Metin’i, Türkiye Muhtarlar Derneği Karaisalı Şubesi’ni de ziyaret etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN