Kaymakam Gürçam 30 Ağustos Zafer Bayramını Kutladı

Kaymakam Gürçam 30 Ağustos Zafer Bayramını Kutladı

Tarihi zaferlerle dolu Türk Milletinin ve kahraman ordusunun Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde verdiği mücadele ile, Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı, 30 Ağustos Zaferinin 98. yıl dönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

30 Ağustos zaferiyle aziz milletimiz, kendisini tarih sahnesinden silmek isteyenlere unutulmayacak bir ders vermiş ve bağımsızlığından asla vazgeçmeyeceğini bütün dünyaya göstermiştir. Bu zaferle taçlandırılan İstiklal Savaşımız yalnızca bizlere değil; Dünyadaki tüm mazlum uluslara, emperyalist güçler karşısında bir cesaret vermiş, ışık olmuş, yol göstermiştir.
Geçmişten aldığımız ilhamla, şehitlerimizin bize bıraktığı mukaddes emanetin sorumluluğunu, milli birlik, beraberlik şuuru içinde hür ve bağımsız yaşama azim ve kararlılığını ilelebet sürdürecek, aynı zamanda bizden sonraki nesillere de gurur ve onur duyacakları bir vatan bırakmak temel hedefimiz olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi milletimize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, Aziz Şehitlerimizi, Gazilerimizi, minnet, şükran ve rahmetle anıyorum.

Şafak GÜRÇAM
Kozan Kaymakamı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Manavgat'ta çıkan yangında çiftliği yanan Tuğba Özay, felç geçirdi
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN