Kaymakam Gürçam, Kozanlıların Yeni Yılını Kutladı

Kaymakam Gürçam, Kozanlıların Yeni Yılını Kutladı

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam yayımladığı yeni yıl mesajıyla Kozanlıların yeni yılını kutladı.

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam’ın, kutlama mesajı şöyle;

Sevinçleri ve üzüntüleriyle bir yılı daha geride bırakıyor, yeni umutlarla yeni bir yıla girmenin heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Her yeni yıl, sorunların aşılması, aydınlık yarınlara ulaşılması yolunda inançları güçlendirip tazeler, beklentileri artırır.
İlçemizin kalkınması adına halkımızın da desteği ile ilçemizi daha yaşanılır bir hale getirmek için gereken özveriyi göstermenin gayreti içerisindeyiz. Bu amaçla hedeflerimizi gerçekleştirmenin ve sizlere her platformda gerekli hizmetleri en iyi şekilde yerine getirmek adına çalışmalarımıza yoğun şekilde devam edeceğiz.

Yeni yılda başta tüm kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere yerel yönetimler, sivil toplum kuruluşları ve halkımızla el ele vererek, Covıd-19 salgının sona ermesi en büyük temennimizdir.

2021 yılının birlik ve beraberlik içinde ülkemiz, milletimiz, ilçemiz ve bütün insanlık için üzüntü, keder ve felaketlerden uzak, sağlık, mutluluk, barış ve huzur dolu bir yıl olması dileklerimle; Kozan halkının Muhtarlarımızın ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarında çalışan kamu görevlilerinin; aileleriyle birlikte sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ediyorum. Yeni yıla halkımızın huzurlu bir şekilde girmesi için gerekli tüm güvenlik önlemleri alınmıştır.

Şafak Gürçam
Kozan Kaymakamı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kan verin hayat kurtarın..
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın