Kaymakam Gürçam’dan 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi Ve Milli Birlik Günü Mesajı

Kaymakam Gürçam’dan 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi Ve Milli Birlik Günü Mesajı

15 Temmuz 2016 tarihinde Türkiye’nin birlik ve beraberliğini hedef alan hain darbe girişiminin yıl dönümünün geldiğini anımsatarak, 15 Temmuz’da bir millet olarak vatana ve bayrağa sahip çıkmanın gurur ve mutluluğunun yaşandığını belirtti. Türk Milleti “Vatan, millet, istiklal ve istikbal tehlikeye düştüğünde birlik ve beraberliği sağlayarak nasıl tek bir yürek olunabileceğinin bir kez daha tüm dünyaya gösterdi. Şanlı tarihimiz boyunca nice ihanet ve badireye göğüs germiş olan milletimizin, 15 Temmuz 2016 gecesi bir kez daha kendisinden bekleneni hakkıyla yerine getirmiştir.

“15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” şanlı tarihimizin altın sayfalarına 15 Temmuz Destanı olarak not düşülen bu büyük zaferin asıl kahramanları olan  aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizin bize emanetidir. Bize düşen görev bu emanete sahip çıkmaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün 2.Yıl dönümünde vatanı, milleti, devleti ve tüm mukaddesatı uğruna canlarını feda eden başta 15 Temmuz Şehitlerimiz başta olmak üzere tüm Şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi ve bu mücadeleye destek veren sivil, asker, polis tüm vatandaşlarımızı şükranla ve minnetle anıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Haftanın Kahramanı - Birsen Avan
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın