KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Kaymakam Gürçam’dan Başkan Öztürk’e İade-i Ziyaret

Kaymakam Gürçam’dan Başkan Öztürk’e İade-i Ziyaret

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk’ü makamında ziyaret etti.

Kaymakam Şafak Gürçam geçtiğimiz haftalarda Kozan’da göreve başlamıştı.

Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk geçen pazartesi Kaymakam Gürçam’ı ziyaret etmiş, hayırlı olsun dileklerini iletmişti. Kaymakam Gürçam, Başkan Öztürk’ü ziyaret ederek iade-i ziyarette bulunmuş oldu.

Kaymakam Şafak Gürçam’ın Kozan için önemli projelere imza atacağına inandığını dile getiren Başkan Öztürk; “Sayın Kaymakamımız genç yaşına rağmen önemli görevlerde bulunmuş, son olarak da ilçemiz kaymakamlığına atanmıştır. Pazartesi günü hayırlı olsun demek için kendisini ziyaret etme fırsatı buldum. Kaymakamımız salı günü de Hayat Boyu Eğitim Merkezimizin proje kapanış toplantısına katılmış, ardından da merkezimizi ziyaret ederek bizleri onurlandırmıştır. Göreve geldiğimiz günden bu yana kaymakamlığımız ile bir çok projede birlikte çalıştık, verimli sonuçlar aldık. Allah bundan sonra da kurumlarımız arasındaki birliği korusun ve Kozanımız için herşeyin en iyisini yapmayı bize kısmet etsin.” dedi.

Başkan Öztürk Kaymakam Gürçam’a Kozan Belediyesi Hayat Boyu Eğitim Merkezinde açılan ahşap boyama kursunda yapılan bir ayna hediye etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gürer: “Binlerce ton patates çürümeden kurtarılsın”
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın