KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

“Keyif Yaparken Zayıflanır mı?” demeyin!

“Keyif Yaparken Zayıflanır mı?” demeyin!

İnfrasat yöntemi ile hem müzik dinleyin ya da film izleyin, hem de zayıflayın.

Oximed Life Merkezi İnfrasat yöntemiyle kadınların hayalini gerçeğe dönüştürüyor. Zayıflamak için birçok acıya katlanan kadınlar artık oturduğu yerden pedal çevirerek zayıflayabiliyor. Üstelik bir yandan film izleyebiliyor ya da müzik dinleyebiliyor.

İnfrasat yöntemi vücudumuzu biçimlendirirken incelten bir uygulama cihazı. Bu yöntemin diğer benzer yöntemlerden farkı ise kızıl ötesi ışınları altında kasları çalıştıran pedalları…

OXİMED LİFE merkezindeki İnfrasat yöntemi bedenimizdeki yağları eriterek sağlıklı ve şekilli bir görünüme kavuşturuyor. İnfrasat yöntemi aynı zamanda selülit tedavisinde de son derece etkili bir yöntem. Zayıflarken sağlıklı ve etkileyici görünmek isteyen bayanlar için ideal olan İnfrasat’ın en büyük avantajı tabii ki zayıflamak için türlü işkenceler çektirmiyor olması.

Özellikle zor eriyen kalça, karın, basen bölgelerindeki yağlar üzerinde etkili olan kızıl ötesi ışınları inatçı yağ sorunları için çok iyi bir çözüm.

İnfrasat uygulama cihazında bulunan kızıl ötesi ışınları metabolizmayı %14 hızlandırarak vücudun yağ yakmasını sağlıyor. Kızıl ötesi ışınlar aynı zamanda bağışıklık sistemini de güçlendiriyor.

İnfrasat uygulanmadan önce vücudun analizi yapılarak yakılması gereken yağ miktarı  saptanıyor. Sonuçlar doğrultusunda uzman diyetisyenler tarafından bir beslenme programı hazırlanarak zayıflama programı uygulanmaya başlanıyor.
Haftada 2 veya 3 kez yapılan 40 dakikalık seanslarda 1,5 saatlik spora bedel kalori yakılıyor. Her seansta ise 400-900 gr arasında kilo kaybı oluyor. Böylelikle 5 haftalık süre içerisinde 1-2 beden incelebiliyorsunuz.

Ücretler ise uygulamanın yapılacağı bedene ve bölgelere göre 1000 ile 1400 YTL arasında değişiyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın